Sayfa 30/49 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
483 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: Finasterid Kullananlar

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar proscar kullanıp şakaklar için olumlu geri dönüş alan varmı.
    Ben hiçbir zaman şakaklarda olumlu bir sonuç almadım alanı da duymadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiçbir zaman şakaklarda olumlu bir sonuç almadım alanı da duymadım.
    ne yaparak şakaklarda olumlu sonuç alırız peki hocam ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Proscar ı 7 ay kullandim birakali 1 seneden fazla oldu, hala eski cinsel gucume ulasamadim!! Sakin sagliginizla oynamayin. (Yasim 32 )

Üye
    Finas kullanalı 1.5 ay gıbı bır sure oldu hıc bır etkısını gormedım zararınıda gormedım bırakmayı planlıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finas kullanalı 1.5 ay gıbı bır sure oldu hıc bır etkısını gormedım zararınıda gormedım bırakmayı planlıyorum
    1.5 ay finas için bir hedef dahi olamaz zaten hocam boşuna kullanmışsınız.

Arkadaşlar 1-2 konuda da yazmaya çalıştım. Finasterid kullanmanızı önermiyorum. Farelerde yaptığımız deneylerde testislerin küçüldüğünü ve bir kısım farelerin büyümesinde diğer farelere oranla gerileme olduğunu gördük.Bunun yanında post finasterid side effect diye bir durum mevcut. Diyelim ki proscar veya diğer finasterid grubu bir ilaca başladınız ve sonucunda jinekomasti yan etkisi oluştu. İlacı bıraksanız dahi tekrar eski hali alma ihtimaliniz düşük diyebilirim. Finasterid yerine saw palmetto veya benzeri bitkisel anti dht tedavilere yönelin derim. Çalışma hakkında detaylı bilgi isteyen arkadaşlar olursa makale yayınlandığında pdf olarak sizlerle paylaşırım.

Yeni Üye
    4 seneden beri aralıksız kullanıyorum. Herhangi bir yan etkisini görmedim.

Önce 14 ay kullandım sonra 5 ay ara verdim şimdi 9. aydayım ve şu yukarda bahsedilen hiçbir yan etkiyi görmedim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    yuzde yuz bloke etmedigi icin testoyu yan etki kimisinde yavas kendini gosteriyor yada gostermiyor
    Herkesin vucud tepkisi farkli olabiliyor.Biri gormedi diye digeri gormeyecek bir durum yok su an cikmasa bile yan etkisi ileride etkilerini yasamaniz muhtemel her ilac hem tedavi eder hemde yan etkisi vardir en masum ilacin bile bu yuzden hic bir ilaci masumlastirmak yanlis olur sonucta bu ilac hormonel psikolojimiz icin gunluk yasamda herseyimizi etkiliyor. Sonucta biz dogal surece mucadele ediyoruz yan etkiside illaki kacinilmaz. Bende kullandim proscar uzun yillar ama bir kutu kullanip bir kac ay ara vererek minoxla proscar iyi calisiyor ama bir yerden sonra etkisiz kaliyor . Sadece sureci yavaslatiyor vertek kismi icin iyi olabilir ama sakaklar ve on cizgide basarisi bende olmadi diyebilirim. Eski resimlerimi inceledim. Sakaklarda basarisizi nerdeyse hic olmamis . Yan etkiler de genelde iki ay gibi surede gecti miraclede yan etki yapiyor bende su an minoxa basladim bir sene aradan sonra bakalim bir sene idare edicez artik . bununla sakaklardan ozellikle ic kisimlarindan cok fazla beklentiye girmeyin sakaklarkmdan sac cikar umidiylede oral ilac almayin burda sonuc alanlar var sakaktan ama cok agir ilaclar kullanip o da surekli kullanimda sadece psikolojik degil karaciger bobreklerde hasara yol acar . Oral ilacla sac cilartip devam etmek mumkun degil o yuzde en iyisi topikalden devam edin .Kisa sureli saca kavusup tekrarindan geriye donersiniz ilizyon sadece bir varmis bir yokmusa donuyor is. Ekime tamamen karsi olan biriyim ama Memnun degilseniz ozellikle sakaklar ve on cizgisi icin ekim daha iyidir oral ilaclardan.Tabi ekim icin de iyi doktor secin. Sonra daha buyuk pismanlik yasamayin ucuza kacip. Yada 2020 ye kadar bekleyin tedaviler cikacak deniyor tabi bizi kandirmiyorlarsa. Gerci kandirip elerine ne geciyor onuda bilmiyorum. O kadar firma calisiyor illaki birileri basariya ulasacak genc arkadaslara tavsiye oral ilaca bulasmayin bekleyin ilerde cikacak tedavileri sonra pismanlilk yasarsaniz
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuzde yuz bloke etmedigi icin testoyu yan etki kimisinde yavas kendini gosteriyor yada gostermiyor
    Herkesin vucud tepkisi farkli olabiliyor.Biri gormedi diye digeri gormeyecek bir durum yok su an cikmasa bile yan etkisi ileride etkilerini yasamaniz muhtemel her ilac hem tedavi eder hemde yan etkisi vardir en masum ilacin bile bu yuzden hic bir ilaci masumlastirmak yanlis olur sonucta bu ilac hormonel psikolojimiz icin gunluk yasamda herseyimizi etkiliyor. Sonucta biz dogal surece mucadele ediyoruz yan etkiside illaki kacinilmaz. Bende kullandim proscar uzun yillar ama bir kutu kullanip bir kac ay ara vererek minoxla proscar iyi calisiyor ama bir yerden sonra etkisiz kaliyor . Sadece sureci yavaslatiyor vertek kismi icin iyi olabilir ama sakaklar ve on cizgide basarisi bende olmadi diyebilirim. Eski resimlerimi inceledim. Sakaklarda basarisizi nerdeyse hic olmamis . Yan etkiler de genelde iki ay gibi surede gecti miraclede yan etki yapiyor bende su an minoxa basladim bir sene aradan sonra bakalim bir sene idare edicez artik . bununla sakaklardan ozellikle ic kisimlarindan cok fazla beklentiye girmeyin sakaklarkmdan sac cikar umidiylede oral ilac almayin burda sonuc alanlar var sakaktan ama cok agir ilaclar kullanip o da surekli kullanimda sadece psikolojik degil karaciger bobreklerde hasara yol acar . Oral ilacla sac cilartip devam etmek mumkun degil o yuzde en iyisi topikalden devam edin .Kisa sureli saca kavusup tekrarindan geriye donersiniz ilizyon sadece bir varmis bir yokmusa donuyor is. Ekime tamamen karsi olan biriyim ama Memnun degilseniz ozellikle sakaklar ve on cizgisi icin ekim daha iyidir oral ilaclardan.Tabi ekim icin de iyi doktor secin. Sonra daha buyuk pismanlik yasamayin ucuza kacip. Yada 2020 ye kadar bekleyin tedaviler cikacak deniyor tabi bizi kandirmiyorlarsa. Gerci kandirip elerine ne geciyor onuda bilmiyorum. O kadar firma calisiyor illaki birileri basariya ulasacak genc arkadaslara tavsiye oral ilaca bulasmayin bekleyin ilerde cikacak tedavileri sonra pismanlilk yasarsaniz
    hocam alın kısmında bi gelişme sağladınızmı ön saç çizgisi yani yan şakakları demiyorum
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Sayfa 30/49 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Members who have read this thread: 9