Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
41 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: savaşacak gücüm kalmadı artık

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birader baya saçın var hala savaşacak gücüm kalmadı bık bık yahu senin şimdiki halin gibi saçlarım olsun diye kaç yıldır uğraşıyorum ben tüy bile çıkaramadım senin saçların gayet yerinde bu kadar umutsuzluğa kapılmak afedersin de biraz şımarıklık. Gayet iyi saçların güzel bir tedavi ile çok güzel ilerleme sağlarsın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birader baya saçın var hala savaşacak gücüm kalmadı bık bık yahu senin şimdiki halin gibi saçlarım olsun diye kaç yıldır uğraşıyorum ben tüy bile çıkaramadım senin saçların gayet yerinde bu kadar umutsuzluğa kapılmak afedersin de biraz şımarıklık. Gayet iyi saçların güzel bir tedavi ile çok güzel ilerleme sağlarsın.
    hocam ilerleme falan sağlayamıyorum maalesef kaç aydır minox kullanıyorum hiçbirşey olduğu yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayalin ön çizgiyi ileri çekmekse çok zor zaten uğraşma hiç saç olmayan yerden şaç çıkmaz bence senin oralar gitmiş ama üstü korumak istiyorsan kullanmaya devam et losyonları ama sadece birini seç fazla maddi kayıp olmasın. Ekim düşündüğün zaman üstler dolu olursa sadece öne Ekim yaptırırsın tüm kafaya vereceğin parayla iyi ekimciye sadece öne yaptırırsın güzel olur
    hocam ön çizgiyi öne çekmek istiyorum neden çok zor öne çekmem ne yapmam lazım çekmem için

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ilerleme falan saðlayamýyorum maalesef kaç aydýr minox kullanýyorum hiçbirþey olduðu yok
    minoxla tek basina onlerde,basarili saglamak cok cok zor. o bolgeye antiandrojen losyon kullan yas 25 ide gectiyse olgunluk cizgisi oluyor dokulmese bile hafif sac geriye gider
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Aga senin sorunun bence arkalar felan degıl on sakakları doldurmak. Mıraclenın attıgı resme baktıgımda mılletın yaptıgı gelısmeyı aynı skeılde senınde yaptıgını goruyorum. Ama derdın sakaklarını doldurmaksa sana kullanndıgın urunlerı yanlıs tanıtmıslar olmayan yerde ayva tuyu cıkarır oda dokulur mınoxıl mıracle gıbı losyonların en etkın gorevlerı dokulme evresınde ıncelmıs tuylerı kalınlastırır tuy olmayan yerde sac fıskırma gıbı bısey olamaz seyrek seyrek ayva tuylerı cıkar dedıgım gıbı sen vertex bolgen ıcın mınox dut ve mıracleye devam et şakaklarada bir ekim yaptırmanın zamanı gelmiş cok guzel fayda alırsın

Tek yapmamız gereken bu mücadelede günde 15-20 dk losyonları sürmek ve birdaha bu olayla ilgilenmemek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxla tek basina onlerde,basarili saglamak cok cok zor. o bolgeye antiandrojen losyon kullan yas 25 ide gectiyse olgunluk cizgisi oluyor dokulmese bile hafif sac geriye gider
    yaş 22 hocam bende saçlar baya geriye gitti ya antiandrojende yan etki olursa diye korktuğum için kullanmıoyorum hocam başka çare yok mudur ?

Kardeşim diane yi yarım kutuyla başla 100 ml e gözlemle vücudunu sıkıntı olursa dozu düşür bi miktar daha oda olmadı sadece aldactone ile hazırlasan bile losyonu o bile iyi kötü iş yapar sonuç seni tatmin edermi bilemem ama

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Taskafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aga senin sorunun bence arkalar felan degıl on sakakları doldurmak. Mıraclenın attıgı resme baktıgımda mılletın yaptıgı gelısmeyı aynı skeılde senınde yaptıgını goruyorum. Ama derdın sakaklarını doldurmaksa sana kullanndıgın urunlerı yanlıs tanıtmıslar olmayan yerde ayva tuyu cıkarır oda dokulur mınoxıl mıracle gıbı losyonların en etkın gorevlerı dokulme evresınde ıncelmıs tuylerı kalınlastırır tuy olmayan yerde sac fıskırma gıbı bısey olamaz seyrek seyrek ayva tuylerı cıkar dedıgım gıbı sen vertex bolgen ıcın mınox dut ve mıracleye devam et şakaklarada bir ekim yaptırmanın zamanı gelmiş cok guzel fayda alırsın
    zaten vertex bölgesi sağlam hocam orda pek bir dökülme yok , sorun dediğiniz gibi ön bölge ve şakaklarda , o tamamen dökülmüş ön bölge ve şakaklara ekim dışında bir sonuç alabilmem mümkün değil midir ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı jackal52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim diane yi yarım kutuyla başla 100 ml e gözlemle vücudunu sıkıntı olursa dozu düşür bi miktar daha oda olmadı sadece aldactone ile hazırlasan bile losyonu o bile iyi kötü iş yapar sonuç seni tatmin edermi bilemem ama
    hocam ön bölge ve şakaklarda saç çıkarabilir miyim yoksa tüy mü olur sadece

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon