13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Testosteron Artışı

Hybrid View

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yüzde yağlanma sivilcelenme ve libido artışı gözlemlediniz mi ?
    Herhangi bir değişiklik yok, ne yüzde yağlanma ne de libido da artış söz konusu değil. İlaçları kullanmaya başladığım günden bu yana kendimle ilgili hissedebildiğim değişiklikler birincisi saçımdaki pozitif yönde gelişim, ikincisi geceleri tuvalete kalkmaya başlamam ve son olarak sabah ereksiyonunun artık gerçekleşmemesi.
    1- Min+Dut Losyon
    2- 1/5 Proscar
    3- Miracle Losyon
    4- Solgar Biotin
    5- Sebamed Anti-Hairloss
    6- Dermaroller

Alıntı kamil155 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir değişiklik yok, ne yüzde yağlanma ne de libido da artış söz konusu değil. İlaçları kullanmaya başladığım günden bu yana kendimle ilgili hissedebildiğim değişiklikler birincisi saçımdaki pozitif yönde gelişim, ikincisi geceleri tuvalete kalkmaya başlamam ve son olarak sabah ereksiyonunun artık gerçekleşmemesi.
    Oral hormon baskılayıcılardan uzak durun pişman olmadan hele normalde çok kıllı testosu bol bir tip değilseniz sizde çok daha ağır hasar bırakabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral hormon baskılayıcılardan uzak durun pişman olmadan hele normalde çok kıllı testosu bol bir tip değilseniz sizde çok daha ağır hasar bırakabilir.
    hocam çok doğru söylemiş.Ben geçen yıl 19 yaşımda iki ay kullandım.Aşırı kıllı ve isteği her zaman olan biriydim.1.5 ay herşey güzeldi ama ondan sonra acayip bi cinsel yan etki gördüm ve bıraktım.Bizim en iyi silahımız saç değildir.hocama katılıyorum.Oral tedaviden bence uzak durmak gerekir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent abi , çok kıllı olmak ile testosteron yüksekliği ile bir ilişki var mı ? yani testosu yüksek olan kıllı mı oluyor ? başka ne gibi özellikleri oluyor peki testosteron değeri yüksek olan insanların ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı denixex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent abi , çok kıllı olmak ile testosteron yüksekliği ile bir ilişki var mı ? yani testosu yüksek olan kıllı mı oluyor ? başka ne gibi özellikleri oluyor peki testosteron değeri yüksek olan insanların ?
    mesela testo yüksek olanlar daha çabuk kas yapıyor

acayip bir şey, her şeye yarıyor ama saçı vuruyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kamil155 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuncusu sıkıntı hocam