Sayfa 6/19 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
189 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Saç Dökülmesi Sorunu Çözümünde Sona Yaklaşıyor Olabilim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam var olun ! Bir insanın yüzünü başka bir insana nakleden tıbbın çaresiz kaldığı şu günlerde , bi ümit oldunuz bizlere.

Ufak bi soru : Sorun / sebep diyorsunuz ya , bu dht gibi pgd2 gibi bilindik bir problem mi yoksa tamamen sizin yeni keşfettiğiniz bir problem mi.
    tıp çaresiz değil

saç dökülmesi başlayan insan acayip kolay avlanıyor, saç dökülmesi için yüzlerce lira/dolar harcıyor, kimse televizyonlara çıkıp biz bu sorunu bitirdik diyemez, zira antalyada bir eczacı bu işi çözmüş ve tesadüfen(!) vefat etmişti

yani basan bir endüstri var, bu yüzden milyon dolarlar harcanıp kurulan labaratuvarlar bile bize bir çözüm getiremez

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu olay hakkinda haber var mi dogru mu bu

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tıp çaresiz değil

saç dökülmesi başlayan insan acayip kolay avlanıyor, saç dökülmesi için yüzlerce lira/dolar harcıyor, kimse televizyonlara çıkıp biz bu sorunu bitirdik diyemez, zira antalyada bir eczacı bu işi çözmüş ve tesadüfen(!) vefat etmişti

yani basan bir endüstri var, bu yüzden milyon dolarlar harcanıp kurulan labaratuvarlar bile bize bir çözüm getiremez
    Aynen hatırlıyorum, konusu açılmıştı hatta, başka bir aktar da var youtube'da videoları olan alopecia areata'da bayağı başarı sağlamış bitkilerle

Yeni Üye
    O sayfayı bende okumuştum. O adam buldum hatta beyaz saçı bile siyahlaştırdığını gözlemledik demişti. Ve gerçekten öldü. Bulursam tekrar link paylaşacağım.

Yeni Üye
    Biraz aradım ama buldum. Linkte aşağıdaki yorumları okuyun ölen kişi Yusuf Faruk Doğan orada yorumu var sonra öldü bilgisi geliyor.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dvryn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz aradım ama buldum. Linkte aşağıdaki yorumları okuyun ölen kişi Yusuf Faruk Doğan orada yorumu var sonra öldü bilgisi geliyor.
    Adamun sattığı üründen bulup etkenlerini çıkartabilir miyiz acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Link nerede hocam atmamisiniz.

Alıntı dvryn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linki paylaşmamışsın

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu adamı ben de duymuştum ama çok araştırmamıştım. Bugün face google+ ve blog sayfalarına baktım. Facede 30 martta bir kalp krizi geçirdiği ama atlattığı akabinde ise sanırım 2.bir kriz geçirip vefat etmiş. Benim gördüğüm baktığım kadarıyla miracle hoca gibi bilgili biri. Doğal tedavilerin dünyadaki ilaç piyasası tarafından yararlarının gizlendiği, FDA gibi kimyasal ilaçlara onay veren örgütlerin de tamamen ilaç sektörlerinin maşası ve para babalarının kontrolünde olan kurumlar olduğunu söylüyor. Yani kısaca bizimle 3 aşağı 5 yukarı aynı şeyleri söylüyor. Google+ ve blog sayfalarında da diyabetle ilgili bilgiler kalmış. Saçla alakalı birşeyler bulamadım malesef.

Edit. Bu arada FDA ve FTC ile ilgili yazdığı şeyler
    ''KEVIN TRUDEAU
    Natural Cures"They" Don't Want You to Know About'' buymuş.
    Konu Muzdarip tarafından (06.10.2017 Saat 13:05 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o dönemde iletişime geçmeye çalıştığımda öldüğünü öğrenmiştim. tabi paraya tapan ilaç-kozmetik-petrol imparatorları kendilerinin dünyasına karşı oluşturulan her türlü kişi veya kurumu bir şekilde susturuyorlar.

Sayfa 6/19 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon