Sayfa 1/6 123 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türkiye'den rogaine foam almak.

SaçımınDoktoru Üyesi

Türkiye'den rogaine foam almak.

Ben foam'larımı Türkiye'den temin etmekteyim. Reklam olmasın diye site ismi vermiyorum. Yurt dışına göre pahalıdır evet, fakat sahte olmadıklarına eminim çünkü 3 yıla yakındır kullandım. Türkiye'den temin etmek isteyenler özel mesaj ile sorarsa yanıtlarım.

Not: Site kesinlikle bana ait olmayıp, zaten çok bilinir sitedir.

miracle
    Guest
    Üstad forteyide kullaniyorsun bildigim kadari ile gozlemleyebildigin bir fark var mi gerek etki gereksede kullanim kolayligi acisindan ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad forteyide kullaniyorsun bildigim kadari ile gozlemleyebildigin bir fark var mi gerek etki gereksede kullanim kolayligi acisindan ?
    Senin losyon ile birlikte alında yeni tüyler gözlemledim o kadar. Daha 20 gün oldu ilerde ne olur bilemem. Ama gözlemlerimi herkes ile paylaşıcam.

arkadaşlar bu rogaine minoxidil mi yoksa başka bir tedavimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxidil. Ama en etkilisi. Hatta ilk minoxidil'dir.

miracle
    Guest
    Evet ilk minoxidil ve foam versiyonun alkollü sıvı formda olana göre daha etkili olduguna dair bir çalışma var. Ama simdilik birseyler karistirdigimiz için kullanim kolayligi ve etkinlik artışı için simdilik sıvı form isimize geliyor...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Devamlı özelden foam soran arkadaşlar. Herkesin mesajını tek tek yanıtlayamıyorum. Aldığım site bakimstore.com diğer yerlere göre tüm ürünleri pahalı ama ben sahtesi ile karşılaşmadım. Oradan temin edebilirsiniz. Ben 1 yıldır kullanmıyorum bu ürünü. Minoxile bulaşmanızıda önermiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil. Ama en etkilisi. Hatta ilk minoxidil'dir.
    Minoxu ilk olarak İranlılar kullanmışlar diye biliyordum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Devamlı özelden foam soran arkadaşlar. Herkesin mesajını tek tek yanıtlayamıyorum. Aldığım site bakimstore.com diğer yerlere göre tüm ürünleri pahalı ama ben sahtesi ile karşılaşmadım. Oradan temin edebilirsiniz. Ben 1 yıldır kullanmıyorum bu ürünü. Minoxile bulaşmanızıda önermiyorum.
    Devamlı ozelden soran arkadaşlara ozelden cevap verseydiniz keske hocam. Ben o sitenin güvenilir olduğuna inanmıyorum. Belki alışveriş yapmadım ama googledan araştırınca ne oldukları belli oluyor. Bence öyle direk atlamayin arkadaşlar az bez para değil yazık günah.

Sebebini biraz açabilirmisiniz?

Sayfa 1/6 123 ... SonSon