Sayfa 13/17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
168 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: Topikal Soğan Sarmısak Suyu 9 Aylık Sonuç

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12126069
    Soğan suyu ve musluk suyu ile yapılan çalışmada soğan suyu çok iyi saç büyütmüş.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda soğan özütü içeren yara izi kremini kullanmışlar saçlarına bakabilirsiniz
    https://www.google.fr/amp/s/amp.redd...-full_s5400-tr

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soğan kepek yapabiliyor dikkatli olmak lazım

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben hazırladım ve bir akşam uyumadan 3, 4 saat önce kullandım, gece boyu kokudan uyuyamadım bir de terledim ve koku her yere yayıldı. Sabah ilk işim bir saat duş almak ve yatağımı komple değiştirmek oldu. Saçlarımdaki koku da bir hafta çıkmadı, terledikçe soğan kokuyor. Birde kışın uygulanabilecek bir tedavi değil bu sanırım.

Gündüz sürüp yatmadan mutlaka şampuanla saçlar yıkanmalı, yoksa soğan kokusu tüm yatağa yayılır. Bu karışımı sürdüğüm gece sabaha kadar uyuyamadım.

Yeni Üye
    bu mederma kremi saçımıza sürdüğümüzde saçmı çıkıyo şimdi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunu yapmayi dusunuyorum ek olarak . Ingilizcesi iyi olanlar soyleyebilir mi bir yemek kasigi zeytinyagi denmis bu adam kac gunluk hazirliyor cok az degil mi bu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yapmayi dusunuyorum ek olarak . Ingilizcesi iyi olanlar soyleyebilir mi bir yemek kasigi zeytinyagi denmis bu adam kac gunluk hazirliyor cok az degil mi bu
    ben uyguluyorum sogan kurunu kapali sisede 3 gun tutuyorum. Gunlukte hazirlayabilirsin ben blendardin geciriyorum biraz su katip sonra suzuyorum. Yag katmiyorum cunku saf zeytinyagi marketlerde yok
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben uyguluyorum sogan kurunu kapali sisede 3 gun tutuyorum. Gunlukte hazirlayabilirsin ben blendardin geciriyorum biraz su katip sonra suzuyorum. Yag katmiyorum cunku saf zeytinyagi marketlerde yok
    Videodaki yapan adam Zeytinyagiyla butunlestiriyor daha yoğunlaşıyor sanki daha etkili olmaz mi sarimsak zeytinyaginda bozulmuyor diye duymustum. Siz boyle etki gördünüz mü gunluk 3.gunluk falan cok zor yapmam bir sise yapip 1 ay kullanirim diyordum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saf zeytinyağı yerine lavanta,defne,susam vs. yağı gibi güzel kokan yağlar ekleyebilirsiniz kokuyu bastırmak için.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,3 gündür burdaki tedaviyi uygulıyorum bir güncelleme yapayım dedim,3 gün içinde neyin güncellemesini yapacaksın diye aklınıza gelebilir elbette saç çıkarttı vs değil,malum bu losyonu kullanmaya engel en bariz yönü kokusu kokuyu stephan'ın de bahsettiği karbonatla bastırmaya çalıştım gözlemim saçı yıkayıp fakat karbonat uygulmadığım duruma göre karbonat uygulaması bir nebze daha kokuyu bastırıyor %30 daha fakat kesin çözüm değil koku olayına.
    Şimdi size koku olayına kesin çözüm diyebileceğim bir yöntemi paylaşıyorum;Elimde bulunan tresan kayın özlü saç toniği tamamen engelledi kokuyu fakat buna rağmen dışarda yağmura yakalanır ve o şekilde toplu taşıma araçlarına binerseniz insanların gözü üzerinizde olacaktır büyük ihtimal saçlar ıslandığında koku nüksediyor maalesef
    NOT1:Bu tedaviyle birlikte başka hiçbirşey uyuglamıyorum sadece haftada 2 keto şamp. bunun dışında bildiğiniz bebe şampuanı kullanıyorum
    NOT2:Bu tedaviyle birlikte daha önce konusunu açmış olduğum zerdeçal karışımıma tekrar başladım akşam iftardan sonra tüketiyorum
    Şimdilik bu kadar arkadaşlar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 13/17 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon