Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
127 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: şampuana diane35

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    diane+sampuan fazla mantikli degil,köpük tüm vücuda degdiginden fazla yan etki olabilir.Ha sadece basinizi yikarsaniz o zaman sorun yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    cevaplarınız için teşekkür ederim dün panten şampuanın içine bir kutu diane 35 ve 3 ampul bemiks kırdım iki gündür yıkıyorum. haftada bir kez de konazolla yıkayacağım. Bu şekilde sonuç alan çok kişi varmış umarım işime yarar.Dökülme 4 yıldır durmuyor eğerki durursa terminal saç kökü zaten çoğalır idare eder bir şekilde.Bitirdi bu saç belası daha gençliğimizin baharında bizi .. Ayrıyeten o losyon işine girmek istemiyorum hocam gecen yıl 2 ay proscar kullandım daha 19 yaşındayken o cinsel yan etkiyi gördüm ya artık minoxil bile psikolojik etki ediyo bana. Daha büyük sorunlarla uğraşamam ilerisini de düşünmek gerekiyor

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normal internette yazdigi gibi bir avuç kadar bildiğimiz karanfili aliyorum cam kavanoza su dolduruyorum aldığı kadar.sonra 3 gün bekliyip süzüyorum. Ardından da spreyle kafa derisine uyguluyorum. Tarayarak uyguluyorum.iyiyce ıslakligi hissedince kuruduktan sonra tekrar bir sefer daha uygulayıp kuruduktan sonrada durulama yada yıkama yapiyorum. Bende faydası oldu.inşallah sizlerde de olur.
    inşallah dostum. Ben geçen sene yapmıştım karanlık bi dolapta bekletmiştim. Ama kullanmaya başladıktan 15 gün sonra çok kötü kokmaya başlamıştı, ben de kalanın dökütmü kullanmadım. Sende de öyle bir şey oldu mu? Neden bozulmuş gibi bi koku bıraktı sence 15 günde. Güneşe falan da maruz bırakmadıgım halde ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darkll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevaplarınız için teşekkür ederim dün panten şampuanın içine bir kutu diane 35 ve 3 ampul bemiks kırdım iki gündür yıkıyorum. haftada bir kez de konazolla yıkayacağım. Bu şekilde sonuç alan çok kişi varmış umarım işime yarar.Dökülme 4 yıldır durmuyor eğerki durursa terminal saç kökü zaten çoğalır idare eder bir şekilde.Bitirdi bu saç belası daha gençliğimizin baharında bizi .. Ayrıyeten o losyon işine girmek istemiyorum hocam gecen yıl 2 ay proscar kullandım daha 19 yaşındayken o cinsel yan etkiyi gördüm ya artık minoxil bile psikolojik etki ediyo bana. Daha büyük sorunlarla uğraşamam ilerisini de düşünmek gerekiyor
    Dostum sana ufak bi tavsiye eğer aldığın şampuan 400 ml ise 1 kutu yeter ama 650 ml falansa sen 2 kutu diane35 yap ve bir diğeride bende yapıyorum bunu son 1 aydır bemiks, bepanthen, evigen ampul al birer kutu ve bemiksten 2 ampul kır onun dışında evigen ve bepanten'in hepsini(5 ampul var 1 kutuda) şampuanına dökebilirsin ben öyle yaptım açıkcası ..

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah dostum. Ben geçen sene yapmıştım karanlık bi dolapta bekletmiştim. Ama kullanmaya başladıktan 15 gün sonra çok kötü kokmaya başlamıştı, ben de kalanın dökütmü kullanmadım. Sende de öyle bir şey oldu mu? Neden bozulmuş gibi bi koku bıraktı sence 15 günde. Güneşe falan da maruz bırakmadıgım halde ?
    Hee bak ben buzdolabında saklıyordum.yeterince alıp alıp kullanıyordum.ve şuana kadarda hic bir ters yönde etkisini görmedim.ama dediğim gibi şuan icin kullanımım haftada bir yada iki.oda dusta kullanıp kuruduktan sonra yikiyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sana ufak bi tavsiye eğer aldığın şampuan 400 ml ise 1 kutu yeter ama 650 ml falansa sen 2 kutu diane35 yap ve bir diğeride bende yapıyorum bunu son 1 aydır bemiks, bepanthen, evigen ampul al birer kutu ve bemiksten 2 ampul kır onun dışında evigen ve bepanten'in hepsini(5 ampul var 1 kutuda) şampuanına dökebilirsin ben öyle yaptım açıkcası ..
    Dianenin şampuanda çözünmeme ihtimali bile çok yüksek biliyo musun dostum? placebo etkisi olmasın sendeki?

Dianenin şampuanda çözünmeme ihtimali bile çok yüksek biliyo musun dostum? placebo etkisi olmasın sendeki?
    Başkan diane'yi toz haline getirip atıyorum o zaman sıkıntı olmuyor .. Zaten bemiks,evigen ve bepanthen 3'lüsü de bu işi görüyor rahatlıkla .. Onun dışında ben diane'yi tek olarak da kullandım bi sıkıntı yaşamadım dediğim gibi aksine güzel bi sonuç aldım zaten forumda açtığım resimli konu da vardı ..

Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan diane'yi toz haline getirip atıyorum o zaman sıkıntı olmuyor .. Zaten bemiks,evigen ve bepanthen 3'lüsü de bu işi görüyor rahatlıkla .. Onun dışında ben diane'yi tek olarak da kullandım bi sıkıntı yaşamadım dediğim gibi aksine güzel bi sonuç aldım zaten forumda açtığım resimli konu da vardı ..
    Dianeyi tek olarak da kullandım dedigin yine şampuanın içinde mi ?

Dianeyi tek olarak da kullandım dedigin yine şampuanın içinde mi ?
    Aynen şampuan içinde kullandım 650ml şampuanımın içine 2 kutu diane'yi toz haline getirip döktüm faydasını da gördüm açıkcası ..

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi hocam,15 gün boyunca karanfiller suyun içinde mi kaldı? böyle değil süzdüğün halde karanlıkta bozulmaya yüz tuttuysa oda sıcaklığında bozuluyor demek ki.Karanfil biz de ikincil bir ketokonazol etkisi gösteren bir bitki gerçekten etkisi büyük saçta,çok güçlü bir antiseptik ve mantar öldürücü.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon