Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
52 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Kelcocuk Güncellemesi [3 ay boyunca gelişim]

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    param bitti tekrar alıcam ayın 15inde
    Setiye mi yoksa celliganeye mi? Ne kadara mal oluyor nasıl kullanıyorsun bir de tek başına yeterli mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle beslenmeye dikkat etmek gerekiyor. Ben de 8 yıl önce felan 2 ayda 12 kilo felan vermiştim. Diyetisyene felan gitmedim aç kaldım resmen yemedim çok sağlıksız bi yöntemdi ve saçlarım çok çabuk seyrelmişti. Son 2 yıldır da dengeli besleniyorum yediğime içtiğime çok dikkat ediyorum. 1 hafta önce genel bir sağlık testi yaptırdım. Bütün değerler normal çıktı dengeyi kendinizin oturtması lazım. Ve cemil hocaya katılıyorum karbonhidrat yönünden zayıf bir diyetiniz varsa çiğ kuruyemişlerle bunu telafi edebilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müzdarip hocam sendende fotoğraflar bekliyoruz tedavi öncesi sonrası
    Oral hiç bir ilaç almıyorum 2 haftadır bunu kabak çekirdeği yakıotu yeşilçay vs ile telafi etmeye çalışıyorum. Antiandrojen losyon olarak da bir tek ru var tedavimde. Saç dökülmem şaşırtıcı derecede durdu ilaçları bırakınca ama çıkışlar gelir mi ya da ilaçları bıraktığım için dökülme başlar mı emin değilim ama bu 4 aylık süreçte vücudun kendini yenilemesi ve yan etkilerden kurtulmak için oral kesinlikle kullanmıcam. Forum ahalisi açısından sağlam bir tecrübe olacak benim hikayem bakalım inşallah sonu mutlu biter

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral hiç bir ilaç almıyorum 2 haftadır bunu kabak çekirdeği yakıotu yeşilçay vs ile telafi etmeye çalışıyorum. Antiandrojen losyon olarak da bir tek ru var tedavimde. Saç dökülmem şaşırtıcı derecede durdu ilaçları bırakınca ama çıkışlar gelir mi ya da ilaçları bıraktığım için dökülme başlar mı emin değilim ama bu 4 aylık süreçte vücudun kendini yenilemesi ve yan etkilerden kurtulmak için oral kesinlikle kullanmıcam. Forum ahalisi açısından sağlam bir tecrübe olacak benim hikayem bakalım inşallah sonu mutlu biter
    Hocam geçmiş olsun. Kabak çekirdeği yakıotu yeşilçay vs bunları kullanma programınızı benimle paylaşır mısınız? Zor durumdayım.

Yeni Üye
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle kurusun hocam hiç sorun değil sıkıntı olmaz onda miracle kullandıktan 1 saat sonra varsa evde yeşil çayda nemledirebilirsiniz çok az nemlendirin
    dmsoya gelecek olursak bende bilmiyorum ama seti için kullanılıyor miracleye eklenmesine gerek yok miracle harika adı üstünde "mucize" bir losyondur kullanmaya devam edin .
    seti için kullanılıyor ne demek anlamadım.
    günde iki kere sprey olarak sıkıyorum. yıkamıyorum. iki günde bir yıkılıyorum.
    demir ilacı alıyorum. yeşil çay içmeye çalışıyorum. 48 kiloyum aslında içmek istemiyorum.
    kabak çekirdeği yiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oral ilaç tedavisinden sonra topikal ile saçları koruyabilirseniz bu banada sağlam referans olur ileride 6-8 ay fin kullanıp bırakmayı düşünüyorum
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam geçmiş olsun. Kabak çekirdeği yakıotu yeşilçay vs bunları kullanma programınızı benimle paylaşır mısınız? Zor durumdayım.
    Yusuf kardeş tosbağanın önüne gelen yere yumurta bırakması gibi önüne gelen postun altına soru bırakma ya hu,konuların akışı-gidişatı bozuluyor böyle,özelden sorduğun soruya ayrıntılı şekilde cevap verdim,bunaltmadığın sürece vermeye de devam ederim,ama konuları uzun soluklu okuyup incelersen birçok soruna cevap bulursun zaten ve soracağın soruların da kaliteli olur.
    Konu Kazakcemil tarafından (03.10.2017 Saat 12:11 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf kardeş tosbağanın önüne gelen yere yumurta bırakması gibi önüne gelen postun altına soru bırakma ya hu,konuların akışı-gidişatı bozuluyor böyle,özelden sorduğun soruya ayrıntılı şekilde cevap verdim,bunaltmadığın sürece vermeye de devam ederim,ama konuları uzun soluklu okuyup incelersen birçok soruna cevap bulursun zaten ve soracağın soruların da kaliteli olur.
    Okuyorum hocam o yüzden birikmiş o kadar kusura bakmayın. Özel mesaj kutunuz dolmuş hocam da şimdilik son bir şey gönderecektim elimde patladı. Bir tane gönderebilir miyim?

merhaba ben bayanım. annemin babamın ve hatta tüm sülalemin diyeyim çok fazla gür-gür-normal denecek saçları var benim saçlarımda normal-gür arası düzeydeydi ne zaman şok diyet yapıp birkaç ayda 15 kilo verdim saçlarımın yarısı gitti neredeyse 2010 dan beri uğraşıyorum gürleştirmek için 1 yıl androcur kullandım saçlarım gürleşti fakat birkaç aydır kullanmıyorum şimdi başka tedavi arıyorum.
    buarada saçların çok iyi olmuş. daha da ilerletebilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette, bunu sonradan farkettim, çünkü 1 sene sonra başka sağlık sorunları da kendini gösterdi örn. ağızda çıkan aft vs ve ben 2006 dan itibaren sağlıklı beslenme ve alternatif tıp üzerine yoğunlaşmaya başladım zaten,karbonhidratı bir şekilde yerine koymek gerekiyor en sağlıklı k.h kaynağı da çiğ k.yemişler bence.
    Karbonhidrat yağ protein gibi makroların vücutta hep bir düzen içinde olmasından yanayım yoksa görüldüğü üzere birsürü sıkıntı çıkarıyorlar geri düzelmiyor sanki birşeyi durmamak üzere başlatıyorlar metobolizma bozuluyor verilen kilo daha çok alınıyor..ayrıntılı araştırmayı planlıyorum

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon