Sayfa 9/22 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
215 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

SaçımınDoktoru Üyesi
    dostum tu,m tedavileri kullaniyorsun zaten sonucta guzel disiplin onemli dedigin gibi forumdaki en basarili sonuclardansin tebrikler
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel tedavim: Seti, cell,min+dut,spiro losyon + olarak düzenli iğneleme ve masaj cell ve seti düzenli her gün min+dut haftada 1-2 kez yine 1-2 kez spiro losyon. seti ve spiroyu etil alkol + dmso da çözündürüp kullanıyorum. İmzamdaki tedavim güncel tedavim değil
    spiro ve seti den fayda gördünüz mü acaba ?
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu sonuç disiplini bir kenara bırakırsak tamamen erken müdahale ile alakalı. Dut ve fini bıraktıktan sonra saçlarda gerileme yaşadın mı diyecem de daha da ileri gitmiş. Bırakalı ne kadar olmuştu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cisem191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spiro ve seti den fayda gördünüz mü acaba ?
    Kesinlikle gördüm
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu sonuç disiplini bir kenara bırakırsak tamamen erken müdahale ile alakalı. Dut ve fini bıraktıktan sonra saçlarda gerileme yaşadın mı diyecem de daha da ileri gitmiş. Bırakalı ne kadar olmuştu ?
    Belki de dediginiz gibidir hocam. Duru bırakalı 2 ay oluyor hemen hemen

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Maşallah saçlarınız çok iyi görünüyor. Keşke ben de 20'li yaşlarımın başında durumu ciddiye alıp tedaviye başlasaydım.

hocam setiyi kaç mg kullanıyorsunuz
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Önceden de söylediğim gibi forumda açık ara en iyi sonuç alan arkadaş helal olsun. Allah sağlıklı şifalı mutlu mesut bir hayat versin sana çok fazla kişiye umut oldun ve birçok tecrübe aktardın insanlara.

Eğer vaktin olur ise tarihe göre ta başladığın ilk günden bugüne kadar kullandığın bütün topikal ve oral ilaçları dönem dönem olarak tecrübelerinle aktarırsan çok fazla insan faydalanır.
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar her gün finas ve 3 günde bir dutas aldığı halde sonuç alamayan hatta saç durumu geriye giden üyeler de mevcut forumda bunu da unutmayın derim herkesin saç dökülmesi dht ye bağlı değil forumun genelini göz önüne alıp ona göre karar verin o sonuç alamayan arkadaşlar gibi olma ihtimaliniz de var, size miras kalacak yan etkilier de cabası olacak,bardağın %50 si de boş yani demek istediğim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Guest
    resmen intihar bu tedavi...

Uzun vadede bu tedavi cidden intihar gibi

Sayfa 9/22 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon