Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaslar ACIL YARDIM DURUM VAHIM :(

Yeni Üye

Arkadaslar ACIL YARDIM DURUM VAHIM :(

Merhabalar arkadaslar burada sizlerden yardim isteyecegim yaklasik 6-7 yildir sac dokulmesi yasiyorum 26 yasimdayim gitmedigim doktor kalmadi kimse birsey onermiyor min -dut tedavisine baslamak istiyorum arti yaki isirgan otu sizce bunlar yeterli mi sacimin durumu hakkimda ne onerir ne soylersiniz ekstra neler yapabilirim lutfen tedavide basariya ulasmis arkadaslarimiz onerilerini versinler cok cok tesekkurler
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20180810_151005.jpg‎   20180810_151138.jpg‎   20180810_151238.jpg‎   20180810_151315.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dupa gibi duruyor ama tabi aga da var. Min dut ve cellegance kullan. Miracle losyon da ekle ilk 3 ay faydasını görürsün

Yeni Üye
    Kardesim terimlere yabanciyim dupa ve aga nedir ? Cellegance nedir ? Min dut ve miracleye basladim cevap verirseniz cok tesekkurler

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    dupa diffüz kadın tipi her yerden dökülmenin erkek versiyonu aga normal andro genetik alopecia kellik sende ikiside mevcut bendede aynı durum pek yapacağın bir şey yok finantreis belli süre etkili olsada dupa yı durdurmaz avodart ise muamma lı topikal acalaid acid minox ve oral düşük doz fin dene beslenme ni ve duygusal stresi yok et toksik temizlik yap pact testi uygulat ekmek makarna yok et
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Dupa genetik değilse, çözümü ne olabilir sizce? Ya da sorun her şey olabilir mi? Demir, tiroid vb..

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin dökülme tipin dupa değil, düşük doz finas’a başla ekstra masaj yap saçladırına muhtemelen yardımcı olur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Dupa dan ziyade biraz daha farklı bir desende ilerleyen aga diyebiliriz bu durumda klasik aga tedavisi kesinlikle sonuç verecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Yogun stres yasayan bir insanim bu etkili olmus olabilir ozellikle son donemde tavsiyeleriniz icin tesekkurler min dut tedavisine basladim isirgan otu ve yaki otu da kullanacagim umarim faydasini gorurum benim saclarim degisik suan kisa hali oldugu icin boylr gorunuyor uzattigimda bazen sanki hic sac dokulmesi yokmus gibi olabiliyor bazen tekrar dokuluyor seyrek duruyor mevsimlik cicek gibi mubarek

Yeni Üye
    Sizce kurtarilabilir bir sac mi ? Yani dusundugum tedaviler yeterli min dut ve yaki isirgan vs

Yeni Üye
    Arkadaslar tedavime bir de biotin eklemek istiyorum hangi marka biotin onerirsiniz ?

Sayfa 1/2 12 SonSon