Sayfa 292/366 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon
3659 sonuçtan 2.911 ile 2.920 arası

Konu: Topikal Antiandrojen İle Saç Çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocam ben miracle losyonu 50 ml hazırlıyorum. İçinede bir kutu aldactone yarım kutu diane atıyorum oranlar uygunmudur sizce?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 adet atılabilir ancak losyonu kullanıp bir kaç aylık sonuçlara göre buna karar vermelisiniz. tedavi sürecinde size en iyi fayda sağlayan etkeni bulmak çok çok önemli bir husus diye düşünüyorum.
    Sağol miracle. Bir sorum daha olucak. Benim saçlar biraz uzunda losyonu bolca kullanmam gerekiyor yedirmek için saç derisine. Acaba bi sıkıntı yaparmı bol kullanmak.

Alıntı yucelkaracalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol miracle. Bir sorum daha olucak. Benim saçlar biraz uzunda losyonu bolca kullanmam gerekiyor yedirmek için saç derisine. Acaba bi sıkıntı yaparmı bol kullanmak.
    Bolca sürmeyin ilk etapta diplere yayın bekleyin emsin kuruduktan sonra alkollu yada alkolsuz su ile nemlendirip o şekilde yedirin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam losyonu kullanıyorum..ön tarafta çok miktarda kepek oluştu kabuk denilebilcek şekilde we bugün çok dökülüyor saçlarım elimi atıyorum saç geliyor ve saçım çok kırıldı baya da incelmye başladı ne yapmalıyım ilk başlarda çok iyidi çok iyi hissediyordum saç ve saç derimi morlm de çok bozuldu

Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam losyonu kullanıyorum..ön tarafta çok miktarda kepek oluştu kabuk denilebilcek şekilde we bugün çok dökülüyor saçlarım elimi atıyorum saç geliyor ve saçım çok kırıldı baya da incelmye başladı ne yapmalıyım ilk başlarda çok iyidi çok iyi hissediyordum saç ve saç derimi morlm de çok bozuldu
    öncesi resimlerinle birlikte kabuklanmış halini koyar mısın ? ilk defa duydum kabuk muhabbetini minoxta kullanıyor musun ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    arkadaşlar yazıldımı bilmiyorum ama carreforsa'larda Loreal Elseve Dökülme Karşıtı Serum indirİmde fiyatı 9,90TL.

Yeni Üye
    Dördüncü serumu hazırlayacağım,yaşımdan dolayı güçlü bir karışım olmasını istiyorum
    aşağıdaki miktarlar uygunmudur ekleme tavsiyeniz olabilirmi.

100ml Loreal Serum içine
    3 kutu Aldactone
    1 kutu Diane 35
    1 kutu Endol tablet

Alıntı mstfaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dördüncü serumu hazırlayacağım,yaşımdan dolayı güçlü bir karışım olmasını istiyorum
    aşağıdaki miktarlar uygunmudur ekleme tavsiyeniz olabilirmi.

100ml Loreal Serum içine
    3 kutu Aldactone
    1 kutu Diane 35
    1 kutu Endol tablet
    Endolü iyi bir çıkış yakaladıktan sonra ekleyebilrisiniz diğer oranlar gayet güçlü.

Yeni Üye
    Miracle teşekkürler cevap için,bu durumda ne tavsiye edersin aldactone ve diane35 yeterli mi yoksa dekort ampul eklemelimiyim yada Endolü yarım kutumu katayım.

Alıntı mstfaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle teşekkürler cevap için,bu durumda ne tavsiye edersin aldactone ve diane35 yeterli mi yoksa dekort ampul eklemelimiyim yada Endolü yarım kutumu katayım.
    Endol şu aşamada incelemede tecrübeler yeterli değil onu eklemeyin.

Sayfa 292/366 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler