Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
154 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: miracle losyon tedavim

Moderatör
    Alıntı KoCaKuRT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle konu sahibi arkadaş olmak üzere hepinizden özürdilerim.
    Ana konu kapandığı için buraya sormak durumunda kaldım.
    50 ml Elseve içine (1.5 gr spiro çözdürdüm) 1 kutu diane + 10 ml Allerset çok mu olur sizce?
    Diane yi yarım kutu yapsaydın.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diane yi yarım kutu yapsaydın.

Allerset ve diane yi henüz katmadım içine, o zaman 10 adet koyuyorum içine. 1 adet de dekort ampul.
    21.02.2015
    Sabah RU 50 mg (elseve haftalık hazırlıyorum)

28.11.2014
    Sabah Miracle Losyon
    Öğlen Miracle Losyon (100 ml elseve 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampul 1 elleacnelle -diana bulamıyorum-)
    08.12.2014
    Akşam Minoxil/Avodart
    24.12.2014
    Çarşamba Dermoraller öncesinde Minoxil/Avodart
    Çarşamba - Cumartesi Konazol Şampuan
    Defne Sabun hergün

Yan destek Tresan Kayın Özlü Tonic

mümkün olduğunca;
    kefir, ruşeym, üzüm çekirdeği tozu tüketiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    allerset ne işe yarıyor

Yeni Üye
    merhaba arkadaşlar miracle losyona başlayalı 2 gün oldu ve bugun yaklaşık 3 saatir devam eden bir testislerimde sızlama hakim diğer forumda bir kaç arkadaşta daha meydana gelmiş bu konuda bana açıklama yapabilecek birileri varmı acaba losyondanmı kaynaklanıyor vs... yarımcı olursanız sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı p.o.d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar miracle losyona başlayalı 2 gün oldu ve bugun yaklaşık 3 saatir devam eden bir testislerimde sızlama hakim diğer forumda bir kaç arkadaşta daha meydana gelmiş bu konuda bana açıklama yapabilecek birileri varmı acaba losyondanmı kaynaklanıyor vs... yarımcı olursanız sevinirim
    Oncelikle gecmis olsn evt ayni agri bndede oluyodu baslarda . Vuct alisinca bi sorun olmuyor ilk baslarda dozaji fzla ypma braz zaman tani vucuduna

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muhtemelen pisokolojiktir,,,1 hafta 10 gün sık dişini sonra hiçbişey kalmaz dozajları arttırsan bile herhengi bir ağsı sızı oluşmaz...!!!

Yeni Üye
    Çok tşk ederim belki üşütmüşümdür öyle düşünüyorum artık..

Ben losyona avodart eklediğimde bahsettiğin durum oluşmuştu fakat 3-4 gün sonra kendiliğinden düzelmişti, kullanmaya devam ettim ve şu an öyle bir şikayetim yok sadece ilk bir kaç gün sürdü yani.

Yeni Üye
    Arkadaşlar hepinize çok çok tşk ediyorum aydınlattığınız için içim daha rahatım şu anda zaten sızılar da geçmeye başlıyor sanki

Slm teacher benımde saclarımda bolgesel yaglanma oldu.1ayda beri miracele losyonkullanıyorum.ama duzenlı kullanmıuorum.yınede bırax duzelme oldu.sımdı duzelı kullanmaya basldım.kac ayda duzelır yaglanma kalmaz.ayrıca seboderm şampuan aldım.hafta da 1 gun ısırgan otunukaynatıp kafama surup bı saat bekletıyorum.sızın eklıyıcenız bısey varmı eskısı gıbı dolgun hcımlı olmasını istıyorum .insalllha our.

Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon