5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: katalaz içeren haplar beyaz saçi eski rengine getirebilir mi?

SaçımınDoktoru Üyesi

katalaz içeren haplar beyaz saçi eski rengine getirebilir mi?

kalataz (catalase) içeren piyasada farkli markalarda bir çok hap bulunmakta özellikle amerikada
    üretilen bu haplarin beyazlama sürecini geri cevirdigi iddia edilmekte.
    katalaz yaninda beyaz saç için bilindik ne varsa koyuyolar bu haplarin icine
    özellikle paba , at kuyrugu yagi, Folic Acid vs gibi bi çok enzim ve vitamini
    içermektedir ama öne cikan etken madde katalaz oluyor genelde.
    günde 2 sefer tok karnina alinan bu haplarin etki etmesi icin 4-ile 9 ay arasinda beklemek gerektigi
    yaziyor.
    ayrica katalaz içeren minoxidil felanda çikmis son zamanlarda çift etki hem beyaz saç hemde
    saç dökülmesine iyi geldigi vaadiyle satilmakta,

Bu ürünlerden herhangi biri satışta mı Türkiye de ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünlerden herhangi biri satışta mı Türkiye de ?
    bildigim kadariyla yok

Biraz beyhude olacak olsada konu işe yaraması gerekiyor bilimsel olarak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://plus.google.com/103658278629898374304/posts
    bu linkte ürünlerden bitanesinin sosyal medya hesabi var
    adamlara göre hersey bilimsel, bazi üniversitelerin ürünü test edip onaylandigi yaziyor
    öncesi sonrasi fotolari felan var ama gercek kullanici yorumlarini okuyup bilgi almak
    henüz mümkün degil