Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728
277 sonuçtan 271 ile 277 arası

Konu: Saç Dökülmesini Ciddi Oranda Azaltan Yakı Otu - Isırgan Otu !

Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi işe yarıyor mu dersiniz?

bende sonuçları bekliyorum var mı kullanan 6 ay

Sonuç olarak YAKI OTU veya ISIRGAN OTU içmenin dht yi düşürmeye faydası var mı ?

Yeni Üye
    Arkadaşlar 3 hafta kadar düzenli olarak çayını günde 2 defa içtim, ayrıca sabahları 1-2 tatlı kaşığı kabak çekirdeği yağını da kahvaltıda tükettim, 3-4 sene önce 1-2 ay finasterid kullanmıştım ve bu doğal takviyeler ondan çok daha kısa sürede çok daha iyi etki gösterdi, saçlarımda çok iyi bir canlanma oldu ve Emin'im ki devam etseydim Yen'i saç çıkışı kısa sürede olacaktı. Fakat doğal olması maalesef yan etkiyi engellemedi, DHt aynı şekilde baskılandığı için libido çok düştü, hafif güçsüzlük halsizlik ve ayrıca ciddi bir yağlanma oldu vücutta, yan etkiler ayni ilaçtaki gibi seyredince bende kullanmaya bıraktım.

Merak eden arkadaşlara bilgi amaçlı paylaştım.

Yeni Üye
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad forumda benim gibi 18 yaşında dökülmesi hafiften başlayıp 25 26 yaşlara gelince seyrekleşme olan kişiler için sinsi kelleşme diyemeyiz heralde değil mi ? bizdeki agresif olmalı ?
    Hocam bende sizle aynı durumdayım, Şuan ki durumunuz nedir acaba ?

Ben 1 ay boyunca yeşil çay yakı otu ısırgan otu içeyim dedim ama etkilerini 1 ay sonra gördüm. Pek bir değişiklik hissetmedim saçımda ama yüzüm şuan sivilce dolu. Özellikle burnum sivilce tarlası gibi oldu. Siyah noktalar çoğaldı. Galiba 18 yaşında olmamın da bir etkisi var.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1 ay boyunca yeşil çay yakı otu ısırgan otu içeyim dedim ama etkilerini 1 ay sonra gördüm. Pek bir değişiklik hissetmedim saçımda ama yüzüm şuan sivilce dolu. Özellikle burnum sivilce tarlası gibi oldu. Siyah noktalar çoğaldı. Galiba 18 yaşında olmamın da bir etkisi var.
    Isırgan çayı kullananların deneyimlerine bakarsan aynı durumdan şikayet ettiklerini görürsün,sebebi kanı temizlerken zararlı maddeleri deri yoluyla tahliye etmeye çalışması.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 18262728