Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon
277 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç Dökülmesini Ciddi Oranda Azaltan Yakı Otu - Isırgan Otu !

Moderatör
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yapacaksanız ısırgan otu yaprak+kök+yakı otu+karanfil tentürü yapın elma sirkesiyle çok etkili bir tedavi oluyor losyonlarla.
    Hocam bu yakı otu ısırgan otu nu kaynatırken aklıma karanfil de geldi bir tutamda ondanmı koysm ne yapsam
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör
    Hocam yapacaksanız ısırgan otu yaprak+kök+yakı otu+karanfil tentürü yapın elma sirkesiyle çok etkili bir tedavi oluyor losyonlarla.
    Hocam bu yakı otu ısırgan otu nu kaynatırken aklıma karanfil de geldi bir tutamda ondanmı koysm ne yapsam
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam karanfil çok etkili bir bitki,çok güçlü bir antiseptik ve antibakteriyel bir bitki , saç dökülmesinin nedenlerinden biri de biliyorsunuz saç köklerinde oluşan mantar, karanfil bunları belli oranda tedavi edebiliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör
    Hocam karanfil çok etkili bir bitki,çok güçlü bir antiseptik ve antibakteriyel bir bitki , saç dökülmesinin nedenlerinden biri de biliyorsunuz saç köklerinde oluşan mantar, karanfil bunları belli oranda tedavi edebiliyor.
    Hocam o zmn 1 bardak kaynamış suya 1 yemek kaşığı kadar yakı otu , 1 avuç ısırgan otu , 1 tatlı kaşığı karanfil atıp öyle oluşturucam bundan sonra kürümü.Sonra sirkeli versiona gecmeyi düşünüyorum.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o zmn 1 bardak kaynamış suya 1 yemek kaşığı kadar yakı otu , 1 avuç ısırgan otu , 1 tatlı kaşığı karanfil atıp öyle oluşturucam bundan sonra kürümü.Sonra sirkeli versiona gecmeyi düşünüyorum.
    Çok etkili olur hocam,düzenli uyugulayabilirseniz,dediğiniz gibi tentür çok daha etkili olacaktır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör
    İnsallah hocam dokulmem durdu sac cikisi hizlanicakmi bakalim.
    Eleanor Roosevelt

Bitki diye kafaya dikmeyin arkadaşlar bu bitki değil bir anantiandrojen unutmayın dikkatli kullanın topikal devam edin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Yok hocam topikal kullaniyorum.Bugunlerde duzenli demleme yaki otu cayi icmeye basladim ona bile cekiniyorum dht bloke ediyor sonucta bakalim yan etki yapacakmi.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar konuma yeni fotolarımı ekledim.

http://www.sacimindoktoru.com/basari...html#post22163
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Isırgan otunun yaprağının dökülmemizi çok etkili bir şekilde durdurduğunu görüyoruz. DHT'yi engellesin, engellemesin çok faydalı olduğunu görüyoruz. Isırgan yaprağı+kökü+yakı otu+karanfil tentürü gayet güzel bir çözüm. Ben karanfilsiz ve köksüz yapıyorum dökülmem hiç yok nerdeyse. Harika bir şey bence. Tedavi listemizin çok da kabarık olmasına gerek yok. Bir bu, bir de saç çıkardığına inandığımız birkaç şey bize yeter.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon