5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: ciltteki sivilce ve sivilce lekeleri

Yeni Üye

ciltteki sivilce ve sivilce lekeleri

losyonunuz oldukça başarılı, bilgili olduğunuz ortada acaba yüzdeki sivilce ve sivilce lekeleri için de bir losyon hazırlayabilir misiniz yada önereceğiniz biz ilaç var mı

miracle
    Guest
    Alıntı bambito Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonunuz oldukça başarılı, bilgili olduğunuz ortada acaba yüzdeki sivilce ve sivilce lekeleri için de bir losyon hazırlayabilir misiniz yada önereceğiniz biz ilaç var mı
    Saç için kullandığımız miracle losyonunu direkt cildinize kullanabilirsiniz. Akne ve sivilce oluşum süreci erkek tipi saç dökümesi ile çok büyük oranda aynı bu nedenle bu losyon cildinize harika etki edecektir. Şu an saç için kullanan bir çok kişi ben de dahil olmak üzere cildimizde düzelme gözlemliyoruz üstelik direkt sürmüyoruz.

Yeni Üye
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç için kullandığımız miracle losyonunu direkt cildinize kullanabilirsiniz. Akne ve sivilce oluşum süreci erkek tipi saç dökümesi ile çok büyük oranda aynı bu nedenle bu losyon cildinize harika etki edecektir. Şu an saç için kullanan bir çok kişi ben de dahil olmak üzere cildimizde düzelme gözlemliyoruz üstelik direkt sürmüyoruz.
    bu nasil olacak yani losyonu yüzümüze nasil kullanacağiz? Hadi saçimiza sabah ve akşam olarak toplamda 20 kere sıkıyoruz ama yüzümüze nasil süreceğiz bu losyonu? :/

Alıntı ilhanuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu nasil olacak yani losyonu yüzümüze nasil kullanacağiz? Hadi saçimiza sabah ve akşam olarak toplamda 20 kere sıkıyoruz ama yüzümüze nasil süreceğiz bu losyonu? :/
    ele yada yüze sıkıp kullanabilirsiniz scalp alanına sürdüğünüz miktar yaklaşık aynı alandaki yüze yetecek saç kıllarında takılıp etkisiz kalan miktar olmadığı için artacaktır bile...

Moderatör
    Miracle losyonu kullandıgımdn beri anlımdaki yağ bezelerı mınımuma indi.Bunun sebebi losyonu şakaklara sıkarken hafif süzülüyordu anlıma.Ayrica yatmadan önce Olimpos Ozon Yağını düzenli kullanıyorum.Cok fayda ediyor y
    üzü canlandırıyor ve sivilceleri erken kurutuyor.Az uyumama rahmen cildi dolgun ve canlı gösterıyor.Ozon yağının fiyati 15 tl Eczaneden alıyorum.Argan yağıda tavsiye ederim.Ozon yağıyla aynı işlemi görmekte hücre yenileme özelliğine sahib.
    Kısaca suratim güzel görünsün istiyorsan ;
    -Akne kremleri yerine Bu iki yağdan birisini alıp aksamları tüm yüze uygulamak(2-3 hafta düzenli kullanıldıktan sonra etkisini göstermeye başlıyor.)
    -Yağlı yememeye dikkat etmek (Börek,Patates ve biber kızartması),Ayrica dondurma,cikolata,kola,çekirdek,tatlı,Fındık,fıstı k,badem vs. bunları tüketince bende sivilceler coşuyo dikkat etmek lazım.
    -Günlük yüz bölgesini kirlilikten arındırmak(sebamed sabunla yıkamak gibi)
    -Düzenli ve gerektiği kadar uyumak cok önemli.
    -Akneleri kafaya takıp strest yapmamak tedaviyi hızlandırır.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt