Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Kalsiyum kanal blokeri ile minoksidil kombinasyonu

Size çok önemli bir şey söylemek istiyorum. Şu tedavileri uygulayan hemen hemen herkeste scalp dolaşım ve inflamasyon sağlığı ergenlik seviyesine yakın olduğunu düşünüyorum lakin atrofiye olmuş folikül ya ölmüş ya da ölmek üzere artık önemli hasarlar almış durumda ve ortam sağlıklı olsada yaşlı bir adam gibi kalkıp koşamıyor. Bize bu aşamada doping gerekiyor bu aşırı büyüme teşviki ve hücre yenileyen gençlik iksirleri içeren bir paket olmalı açıkcası şimdi en büyük eksiğimizin bunlar olduğunu düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size çok önemli bir şey söylemek istiyorum. Şu tedavileri uygulayan hemen hemen herkeste scalp dolaşım ve inflamasyon sağlığı ergenlik seviyesine yakın olduğunu düşünüyorum lakin atrofiye olmuş folikül ya ölmüş ya da ölmek üzere artık önemli hasarlar almış durumda ve ortam sağlıklı olsada yaşlı bir adam gibi kalkıp koşamıyor. Bize bu aşamada doping gerekiyor bu aşırı büyüme teşviki ve hücre yenileyen gençlik iksirleri içeren bir paket olmalı açıkcası şimdi en büyük eksiğimizin bunlar olduğunu düşünüyorum.
    Abi senin üründe büyüme teşvik edici hücre yenileyici etkenler vardı galiba o zaman kombo etki alacağız gibi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani iyi bir potasyum kanal açıcı ile kalsifikasyonu da önlüyoruz ki minoxidil ve sülfat da burada işaret edilmiş. Sıkıntımız neden bu etkenler döngü diye bir şey yapıyor. Bu arada sülfat ile ilgili aşağıda verdiğim linkte güzel bilgiler. Özellikle 6. paragraftan sonrası merak uyandırıyor.

Sülfür ile kolesterol, kalp hastalığı ve şişmanlık ilişkisi
    Çok güzel bir paylaşım üstad özellikle 6.paragraftan itibaren,kışın insanların niye kilo aldıkları ve göbeklendikleriyle ilgili bir araştırma okurken kış mevsiminde özellikle d vitamini alımının eksik olmasıyla izah diyordu konuyu,bu d vitamini çok işlevsel bir vitamin vücutta.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazodilatör ilaçlar araştırdım ancak çoğu yoktu ya da mekanizması kontrendike olabilecek ilaçlardı bir ara bezmiştim neyseki damar yapısını iyileştiren farklı mekanizmalarda var.
    Resveratrol mudur? üstad damar yapısını iyileştirici etkenlerden birisi.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani iyi bir potasyum kanal açıcı ile kalsifikasyonu da önlüyoruz ki minoxidil ve sülfat da burada işaret edilmiş. Sıkıntımız neden bu etkenler döngü diye bir şey yapıyor. Bu arada sülfat ile ilgili aşağıda verdiğim linkte güzel bilgiler. Özellikle 6. paragraftan sonrası merak uyandırıyor.

Sülfür ile kolesterol, kalp hastalığı ve şişmanlık ilişkisi
    Ayrıca bu siteyi not ediyorum üstat,modern tıb ile alternatif tıbbın bir araya geldiği çok hoş bir site.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalsiyum kanalı açıcı doğal bitkiler var mı
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Banned
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalsiyum kanalı açıcı doğal bitkiler var mı
    çınar yaprağı

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çınar yaprağı
    Bu bitki nasıl kullanılıyor topikal olabiliyor mu
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.