Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kalsiyum kanal blokeri ile minoksidil kombinasyonu

filozof
    Guest

Kalsiyum kanal blokeri ile minoksidil kombinasyonu

Arkadaşlar kalsiyum kanal blokerleri Ca2+giriş yolunu bloke ederek kan akımını artırıyorlar.Bir paten örneğinde bu blokerlerden birçoğu minoksidille kombine edilerek bir çalışma yapılmış ve saç çıkarmada şaşırtıcı sonuçlar olduğu anlatılmış .Buu ilaçların minoksidille sinerjik çalıştığı gösterilmiş,ilaçlar fiyat olarak uygun ben bu ilaçlardan çok ayrıntılı incelemedim ama sinarizin etkenini denemek istiyorum bu etken sefal tablet olarak satılıyor ve 2.5 lira minoksidille iyi çalışacağını düşünüyorum bu etkenin aynı zamanda antihistaminik h-1 antagonist.Yan etkileri çok masum değil ama lokal kullanımda çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum tabi bu konuyu çok ayrıntılı araştıramadım ama kan akımını kesinlikle artıracak işe yarayacağını düşünüyorum

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam o zaman SEFAL TABLET + ILIADIN SPREY +PATANOL SPREY ufak 50 ml lik fısfıs şişesinde karıştırıp mı kullansak acaba,,,minox olmadan işe yaramaz mı,,Miracle losyondan sonra hem nemlendirme hem 2. etmen olarak kullansak mı acaba...!!!

filozof
    Guest
    Üstad nidilat 10mg 30 tablet var 4.22 tl bu etken daha iyi görünüyor ilk söylediğim ilaçta parkinson yan etkisi gördüm bunda yok siz bu blokerler için acele etmeyin önce ayrıntılı araştıralım

filozof
    Guest
    bir gönüllü arkadaş bunu vücut tüyünde hergün bir süre deneyecek sonra artış olursa saça geçecek

filozof üstad mesajlarda alıntı yapmayı bilmiyorsun sanırım değil mi ? yani kime dediğin direk anlaşılmıyor o açıdan dedim yoksa böyle mi tercih ediyorsun ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filozof üstad mesajlarda alıntı yapmayı bilmiyorsun sanırım değil mi ? yani kime dediğin direk anlaşılmıyor o açıdan dedim yoksa böyle mi tercih ediyorsun ?
    Üstad inan dikkat etmedim haklısınız bu kkb iş görür mü

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kkb nedir ? anlamadım kusura bakma.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha kalsiyum kanal blokeri evet hakkında okuduğum şeyler var işe yaracağını kesinlikle düşünüyorum çok oldu araştırmam ama unuttum bir kısmını.

kalsifiye olmanın saç dökülmesindeki etkilerine dair çok ciddi bulgular var kkb ler iş görecek.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.