Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
64 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bakır Peptit Saç Losyonu

filozof
    Guest
    eski versiyondaki kullandığımda 40 bitkili olandada %5 varmış o zaman önüme gelen her ürünü kullanıyordum o etkili olmamıştı bu kısmı unutmayın bu da işe yaramayabilir bunda içerikl kafein bakır peptid biotin keratin

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam üründe temin sıkıntısı yok fabrikamızda üretiyoruz dedi iki farklı site var dedim biri net biri comla bitiyor comla bitende neden ürün görünmüyor dedim onlar siteyi güncel tutmuyor üründen şüpheniz varsa coma sorun böyle bir ürün olup olmadığını dedi ben o zaman sorma gereği duymadım işe yararsa minoksu bırakacağım minoksu hiç sevmiyorum arkadaşlar acele etmeyin hepimiz ne ürünlere boş yere para döktük ben zaten sipariş verdim 20 güne belli olur sonuçlar o bitki srumu gibi fos çıkarsa almayın sakın diye yazarım hep birlikte riske girmeyelim
    Üstat ürün içerisinde kafein,biotin, keratin ve bakır peptitler var, 50 ml 25tl...Acaba saf halde mi kullanalım yoksa içerisine ben mesela 5 tablet Calux, 5 tablet de Proscar atmayı düşünüyorum..Böyle 2. antiandrojen losyonuma yeni bir şekil vermiş olucam...Acaba Minox gibi yağlı mı,,yada Miracle losyon gibi kullanışlı ve hemen kuruyup iz bırakmıyor mu....???
    Yani min+dut yerine Bakıp peptit serumu+calux+proscar kullanmış olacağım...Taşıyıcılığı iyi yapar mı,,ilaçlar bozulur mu acaba....????

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim icinde iyi olur bende minox kullanmıyorm sen biraz kullan bakalm

filozof
    Guest
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat ürün içerisinde kafein,biotin, keratin ve bakır peptitler var, 50 ml 25tl...Acaba saf halde mi kullanalım yoksa içerisine ben mesela 5 tablet Calux, 5 tablet de Proscar atmayı düşünüyorum..Böyle 2. antiandrojen losyonuma yeni bir şekil vermiş olucam...Acaba Minox gibi yağlı mı,,yada Miracle losyon gibi kullanışlı ve hemen kuruyup iz bırakmıyor mu....???
    Yani min+dut yerine Bakıp peptit serumu+calux+proscar kullanmış olacağım...Taşıyıcılığı iyi yapar mı,,ilaçlar bozulur mu acaba....????
    yağlı olduğunu sanmam eski versiyon yağlı değildi ilaçlarla daha güçlü olabilir ama bakırpeptitin sawla kombine edilmiş ikiside dht bloker proscarlada iyi çalışabilir acaba caluksla etkileşim nasıl olur Üstad denemeden etkileşimi bilmek imkansız ama ben olsam ürünü ayrı kullanırım tabi sinerjik çok güçlü de olabilir karışımınız

filozof
    Guest
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerikte alkol yoksa kesinlikle hapların çözünmeme ihtimali çok yüksek buna dikkat edin direkt atmayın Üstad

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlgimi çekti Fiyatı da çok değil, denenebilir.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu konuyu iyi niyetle açtım kendimde sipariş verdim ama işe yaramazsa kul hakkına girmek istemiyorum 35 lira hele forumda öğrenci varsa çok para isterseniz ben deneyip sonuçları yazayım sonra karar verin inanın konuyu açıp açmamyı çok düşündüm Miracle Üstad şayet ürün tavsiye etmekle yanlış yapıyorsam konuyu silin hiç kırılmam
    Üstad bildiğim kadariyla bir cok etken deniyorsunuz.fakat deneme surelerini acaba kisa mi tutuyorsunuz.en son sukralfat deniyordunuz.acaba sonuç noldu.simdi bunu deniyceksiniz.demek istedigim kisa surede anlamayabiliriz etkilerini.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şuna ne demeli?
    Dermoday Copper Peptide Anti Hair Loss Serum Sipariş Fiyatı En Ucuz Dermoday Şikayet ve Yorumları

Bunda ilaveten ısırgan, saw palmetto falan da var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu da şampuansız, 25 TL:
    Dermoday Anti Hair Loss Serum 25,00TL | Siradanevar.com.tr

Hangisi daha iyi acaba, bitkilisi mi, bitkisizi mi? Çok da fazla şey katıp fazla çorba yapmamışlar sanki.

filozof
    Guest
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad bildiğim kadariyla bir cok etken deniyorsunuz.fakat deneme surelerini acaba kisa mi tutuyorsunuz.en son sukralfat deniyordunuz.acaba sonuç noldu.simdi bunu deniyceksiniz.demek istedigim kisa surede anlamayabiliriz etkilerini.
    Evet Üstad ya sukralfatı maksimum20 gün kullandım sonuç belli olmadı bence işe yarıyordu neyi kullanacağıma şaşırdım iliadini düzenli kullanıyorum

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Members who have read this thread: 2