Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon
181 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Isırgan, Yakı otu ve Lavantalı Dökülme Durdurucu Losyon

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özgür 85 tekrar hayırlı olsun ozgur85 nickin umarım hayırlara vesile olur

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 günde çayla dökülme durmuş valla müthiş. Kafa da yapıyor galiba biraz, ne içiyorsa aynen devam etsin benim demogojik kardeşim. Hadi şaka bi yana iyi forumlar özgür kardeş. Çayları fazla kaçırma kafa yapmasın daha fazla. (Not: Yakı otu bitkisini küçümseyenlerden asla değilim, Ki haaşa Allah'ın lütfu olan hiçbir nimeti küçümsemek kimsenin haddine değil. Bilginize)
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bahsi geçen dökülmenin durması losyon uygulama ya da çayla başı durulama iledir.

İsteyenler içerden de DHT azaltmak için günde 1 bardak aç karna yakı otu çayı içebilirler. DHT önleyici Yakı Otu konusunda detaylı bilgi vardır.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Kendi yağlı bitki özlü karışımının içinde ne var, forum üyeleri neden faydalanamıyorlar bu gizli içerikten özgür85 ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Not: Eğer saç dökülmeniz kanınızdaki bazı değerlerdeki eksikliklerden dolayı ise (çinko, demir gibi) gerekli takviyeleri almanız yeterli olacaktır. Ama bu değerlerinde eksiklik olup yine de sadece ısırgan+yakı+lavanta kullanıp saç dökülmesi duran olursa, burda bizi bilgilendiriniz
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Niye sildin imzandan kendi özel karışımım yazısını özgür85, ben açıkla dedim diye mi? Yoksa ben sordum diye kullanmaktan mı vazgeçtin? Neden bu kadar belirsiz, karanlık ve sonuçsuz hareket ediyosun, sorularıma cevap ver de, aydınlansın biraz bazı şeyler, Malum forum çok kirlendi senin de hep üzerinde durdugun gibi, dimi özgür85 ?

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye sildin imzandan kendi özel karışımım yazısını özgür85, ben açıkla dedim diye mi? Yoksa ben sordum diye kullanmaktan mı vazgeçtin? Neden bu kadar belirsiz, karanlık ve sonuçsuz hareket ediyosun, sorularıma cevap ver de, aydınlansın biraz bazı şeyler, Malum forum çok kirlendi senin de hep üzerinde durdugun gibi, dimi özgür85 ?
    Anl sen neden sürekli özgür 85 ugrasiyorsun 30 yasında kocaman adam yakışmıyor

Kazansın üç beş eğer satıyorsa anl ben fayda veren satsın demiştim özelden soran isteyen oluyordur biz çok görmeyiz başkaları gibi pislik irinli bir kalbimiz yok.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anl sen neden sürekli özgür 85 ugrasiyorsun 30 yasında kocaman adam yakışmıyor
    kim, bilip-bilmeden konuşma benimle alakalı. O benim ne yaptıgımı gayet iyi anlıyor. İkincisi Benim mesajlarımı biraz daha algılamaya, anlamaya çalışarak oku bakayım ''uğraşmak'' mı. Uğraşmak nedir kim, burda kutu kutu pense mi oynuyorsunuz? Burası tartışma ve eleştiri üzerine kurulu, ve formatı da forum- Ve hatta sonuca dayalı, sonuç odaklı işleyen bir forum. Uğraşmak kelimesini yanlış kullanmışsın, onu zamanında özgür abiciğinin yaptıgı hareketlere karşı kullanacaktın.
    Ha haklısın, Bilmezsin, çünkü daha yeni bir üyesin bu forumda. O yüzden sen bizim dialogumuza yorum yapma bence, 30 ya da 40 yaşında olması farketmez, 30 yaşında olması, özgüre sorularıma cevap vermeme hakkı mı veriyor hayırdır anlamadım ne demek istedigini. Temkin meraklısı, yanetki tellalı özgüre. Sorularıma cevap verecek eger konu açıyorsa. Tekrar ediyorum, dialoğum özgürle alakalı, seninle değil
    Konu anl tarafından (02.04.2015 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

kim, bilip-bilmeden konuşma benimle alakalı. O benim ne yaptıgımı gayet iyi anlıyor. İkincisi Benim mesajlarımı biraz daha algılamaya, anlamaya çalışarak oku bakayım ''uğraşmak'' mı. Uğraşmak nedir kim, burda kutu kutu pense mi oynuyorsunuz? Burası tartışma ve eleştiri üzerine kurulu, ve formatı da forum- Ve hatta sonuca dayalı, sonuç odaklı işleyen bir forum. Uğraşmak kelimesini yanlış kullanmışsın, onu zamanında özgür abiciğinin yaptıgı hareketlere karşı kullanacaktın.
    Ha haklısın, Bilmezsin, çünkü daha yeni bir üyesin bu forumda. O yüzden sen bizim dialogumuza yorum yapma bence, 30 ya da 40 yaşında olması farketmez, 30 yaşında olması, özgüre sorularıma cevap vermeme hakkı mı veriyor hayırdır anlamadım ne demek istedigini. Temkin meraklısı, yanetki tellalı özgüre. Sorularıma cevap verecek eger konu açıyorsa. Tekrar ediyorum, dialoğum özgürle alakalı, seninle değil
    Bu nasıl yorum dur. Özgür abiciginin falan . ne seni ne ozguru tanirim senin eleştirilerin çocuk gibi bende senin dilinden yazdım (uğraşmak) bi oku yorumlarını.

Sayfa 2/19 İlkİlk 123412 ... SonSon