Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
127 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: şampuana diane35

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi hocam,15 gün boyunca karanfiller suyun içinde mi kaldı? böyle değil süzdüğün halde karanlıkta bozulmaya yüz tuttuysa oda sıcaklığında bozuluyor demek ki.Karanfil biz de ikincil bir ketokonazol etkisi gösteren bir bitki gerçekten etkisi büyük saçta,çok güçlü bir antiseptik ve mantar öldürücü.
    abi süzdüm tabi içinde bekletir miyim hiç : ) suzdugum halde bozulduğunu resmen kokusundan anladım. demek ki buzdolabı daha güvenli karanfil suyu için
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    abilerim kardeşlerim o bu değilde MaşAllah diyeyim . 4.günümdeyim şampuanla yıkıyorum resmen şakaklardaki tüyler gözle görülür biçimde uzamış.Gerçekten çok etkiliymiş etken maddesi .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı darkll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abilerim kardeşlerim o bu değilde MaşAllah diyeyim . 4.günümdeyim şampuanla yıkıyorum resmen şakaklardaki tüyler gözle görülür biçimde uzamış.Gerçekten çok etkiliymiş etken maddesi .
    Okdr asla hizli etki etmez.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okdr asla hizli etki etmez.
    ben burda yalan konuşmuyorum müdür. kulak üstleride dahil 3 yıldır saçlarım dökülüyor. Günlük yıkıyorum ve yalnızca şakaklardaki 3-5 kılda olağanüstü uzama var. Ben burda şarlatanlık yapmıyorum bu konu için üye oldum ve sadece bunu kullanyorum şu an. 4 günlük etkisi bu bende kimse inanmak zorunda değil ama Allahıma çok şükürki sonunda buldum gibi iksirimi inşallah beni yanltmaz . Dökülmem hiç bu kadar azalmamıştı Maşallah diyeyim kendime gözüm değmesin.. iyi forumlar

sen şampuan içine diane 35 le mi bu sonucu aldıgını söylüyorsun dostum ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    4 gunde belirgin sekilde uzamamasi lazm dostum bnm fikrim bu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen şampuan içine diane 35 le mi bu sonucu aldıgını söylüyorsun dostum ?
    dostum aynen o şekilde oldu bende inanamıyorum ama saç dökülmemi durdurduğu bile bana yeter gerçekten. Ben sonuç aldım inş geçici bir durum değildir gelişmeleri haberdar edeceğim sizleri. Bende inanamıyorum ama olan bu.Bu dertten çok çektim kardesm ve ilk defa bu yöntemin sonucunu gördüm hemde bu kadar kısa sürede. Allah hepimize şifa versin

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet ilk başta kulağa çok ters geliyo ama belrgin uzama demiyorum şakalardaki 3- 5 ayva tüyünü uzun kıl yaptı. Ben gerçekten çok çektim bu dertten kardesm bu sonucu gördüm millete belki bi faydam olur diye yazıyorum buraya. Açtığım tek konu da bu zaten ileriki zamanlarda sonuçları aktarırım yine iyi yada kötü haberdar ederim. Malesefki sonuç alan ugramıyo bu tür forumlara tekrar ama ben iyi bi yöntem denediysem herkes faydalansın isterim iyi günler

SaçımınDoktoru Üyesi
    dostlar abiler o değilde bende etkisi şu an için güzel bu yöntemin ama sormak istediğim şeyler var . Bu etkili oluyorda östrojen ve diğer etken maddeleri kana geçiyormu. Geçiyorsa bi zararı falan olurmu . Şu anda bi yan etki görmedim on güne yakın oldu saçlarım kalınlaştı ve dökülme çok azaldı dipten gelenleri görebiliyorum.Ama bi yan etkisi fln olr mu uzun dönemde kafama takıldı bu ?? yardım edermisiniz?

dostlar abiler o değilde bende etkisi şu an için güzel bu yöntemin ama sormak istediğim şeyler var . Bu etkili oluyorda östrojen ve diğer etken maddeleri kana geçiyormu. Geçiyorsa bi zararı falan olurmu . Şu anda bi yan etki görmedim on güne yakın oldu saçlarım kalınlaştı ve dökülme çok azaldı dipten gelenleri görebiliyorum.Ama bi yan etkisi fln olr mu uzun dönemde kafama takıldı bu ?? yardım edermisiniz?
    Bu konuya miracle'ın yorumu çok önemli. Miracle hocam şampuan içinde diane hem çözünecek hem de etki edecek 1 dakika gibi kısa bir yıkama esnasında? Sizce bu mümkün müdür teoride?

Dostum yanetki olup olamayacagını kullanandan başkası bilemez yani senden başkası. Çünkü şampuan içinde diane eritip kullanan kimse yok bu forumda ve dolayısıyla deneyim yok. İlk deneyim sen olacaksın.

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon