7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Karışık tedavi değilde daha sade tedavi

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karışık tedavi değilde daha sade tedavi

Arkadaşlar almanyada genetik bilimi okuyan birisiyle tanıştım bu fareler üzerinde sürekli deneyler yapıyolarmış biraz saç dökülmesinden bahsettik bana reseptörleri filan açıkladı gerçi pek anlamadım ama daha sonra uyguladığım tedavileri söyledim, bana topikal olarak fazla kimyasal kullanmamın iyi olmadığını söyledi yani fazla etken madde başarı oranını çok düşürüyomuş. Bana spiro krem almamı söyledi topikal olarak minox ve spiro kullan sadece dedi oral olarak propecia kullan saçların dökülmez dedi bunun dışında topikal olarak ek tedavi yaparsam fayda değil zarar olucanı söyledi bu arada kendi saçları çok iyi durumdaydı
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar almanyada genetik bilimi okuyan birisiyle tanıştım bu fareler üzerinde sürekli deneyler yapıyolarmış biraz saç dökülmesinden bahsettik bana reseptörleri filan açıkladı gerçi pek anlamadım ama daha sonra uyguladığım tedavileri söyledim, bana topikal olarak fazla kimyasal kullanmamın iyi olmadığını söyledi yani fazla etken madde başarı oranını çok düşürüyomuş. Bana spiro krem almamı söyledi topikal olarak minox ve spiro kullan sadece dedi oral olarak propecia kullan saçların dökülmez dedi bunun dışında topikal olarak ek tedavi yaparsam fayda değil zarar olucanı söyledi bu arada kendi saçları çok iyi durumdaydı
    Katılıyorum bu görüşe bu forumda gözlemim şu ki:
    1-Miracle losyona çok fazla etkeni bir arada karıştıran arkadaşların tedavisi sonuç vermedi
    2-Sadece minoxil tarzı(kesinlikle dht bloker bir etken ile beraber formülize adilmeli)ve antiandrojen bir losyon(biz bu konuda miracle ile yola çıktık şimdilerde saf spiro kullanıyoruz)kullanan ve oral yolla da tedavi destekleyenlerde daha güzel sonuçlar alındı.
    3-Daha moralli ve daha ve daha istekli arkadaşlarda tedavileri hep olumlu seyretti bunu da not edeyim dedim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-Miracle losyona çok fazla etkeni bir arada karıştıran arkadaşların tedavisi sonuç vermedi
    2-Sadece minoxil tarzı(kesinlikle dht bloker bir etken ile beraber formülize adilmeli)ve antiandrojen bir losyon(biz bu konuda miracle ile yola çıktık şimdilerde saf spiro kullanıyoruz)kullanan ve oral yolla da tedavi destekleyenlerde daha güzel sonuçlar alındı.
    3-Daha moralli ve daha ve daha istekli arkadaşlarda tedavileri hep olumlu seyretti bunu da not edeyim dedim.
    bu konuya katıldım aynen

15 gündür miracle losyon kullanıyorum ve biotin içiyorum hergün.. Sanırım minoxidili eklersem daha iyi ve daha erken sonuç alırım.. Eczaneden felan hazırlatabiliyormuyuz bu minoxidili?. Eczacının biri förmül yazmıştı bi sitede minoxidil için. Yaptıran arkadaş oldumu hiç, maaleyet açısından soruyorum bunu..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba tedaviniz ne durumda? Bir iki soru sorabilir miyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yapacaktım bir önceki mesajda becerememişim. Tedaviniz ne durumda acaba? Bir kaç şey sorabilir miyim?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı yapacaktım bir önceki mesajda becerememişim. Tedaviniz ne durumda acaba? Bir kaç şey sorabilir miyim?
    Tedavimde şu an sadece miracle los.min-ru ve bebe şmp.nına d.k hapı var, saçlarım iyi durumda toparladı, önümüzdeki günlerde değişiklik yoluna gitmeyi düşünüyorum tedavimde.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi