Sayfa 43/50 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon
494 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Alıntı Black25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak yazmayı unutmuşum deri sağlığında iyileşme oldu, kaşınmayı epey azalttı
    Kaşınmayı azaltması iyiye işaret; devam edin.

cell kullanan arkadaşlar
    losyonu nerde muhafaza ediyorsunuz,
    ben oda sıcaklığında tutyorum,
    yoksa buzdalabına koysam daha mı iyi olur

ben kullanıyorum 1 aydır sonuçta yağlı birşey olduğu için kafamda kahverengi izler oluşuyo yağ kalıntısı kalıyo sanırım bunu yaşayan varmı benden başka çok bastırmak da istemiyorum kafaya ıslakken daha da dökülüyo o zaman

Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum 1 aydır sonuçta yağlı birşey olduğu için kafamda kahverengi izler oluşuyo yağ kalıntısı kalıyo sanırım bunu yaşayan varmı benden başka çok bastırmak da istemiyorum kafaya ıslakken daha da dökülüyo o zaman
    Çözücü kolay kuruyan bir yapıya dönebilir kolar emilimin uzaması için bir süre kurumaz bu süre çok kısaltılabilirde ancak kafaya bastırınca daha çok dökülüyor demek biraz obsesif bir davranış tedavilere öyle yaklaşırsanız hiç bir tedavide gerekli sabrı ve sonucu alamazsınız bir sıvoyı sürerken dökülen saç zaten dökülmüştür bir şey sürmeden saçınızda en gazla bir gün daha kalır...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Cell kullanıyorum.. Memnunum... Dökülmeyi azalttığı ve saç kalitesini arttırdığı aşikar..

Merhabalar, yaşım daha 20 sadece şakaklarımda açılma var ve gittikçe açılıyor günden güne. Tedavi olarak dermaroller kullanıyorum haftada bir, nane ve biberiye yağı sürüyorum. Her gün masaj yapmaya çalışıyorum bir de. Oral tedavilere pek sıcak bakmıyorum takviyeler dışında(biotin çinko omega 3, vitamin d vs.) Cell losyona pozitif bakıyorum eğer kullanmaya başlarsam sadece şakaklarda mı kullanmam gerekir yoksa bütün kafa derisine mi? Sizlerden bir iki tavsiye bekliyorum. Lütfen es geçmeyin.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı batuhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, yaşım daha 20 sadece şakaklarımda açılma var ve gittikçe açılıyor günden güne. Tedavi olarak dermaroller kullanıyorum haftada bir, nane ve biberiye yağı sürüyorum. Her gün masaj yapmaya çalışıyorum bir de. Oral tedavilere pek sıcak bakmıyorum takviyeler dışında(biotin çinko omega 3, vitamin d vs.) Cell losyona pozitif bakıyorum eğer kullanmaya başlarsam sadece şakaklarda mı kullanmam gerekir yoksa bütün kafa derisine mi? Sizlerden bir iki tavsiye bekliyorum. Lütfen es geçmeyin.
    Sadece şakaklardaysa dökülme şakaklara sürebilirsiniz cell çok güçlü bir losyon genelde şakaklarda iyi sonuç veriyor dökülme geçmişi çok eski değilse çabuk sonuç alabilirsiniz.

Yeni Üye
    Yaşım 18 saçım çok seyrek olmasına rağmen şüphelerimden dolayı bir türlü hiçbir tedaviye başlayamıyorum bu cellagance iyi gibi gözüküyor nasıl temin edebilirim

Arkadaşlar cell ve seti kullanıp bu aralar dokulmesi hızla artan var mi aranızda? Mevsimsel dökülme mi acaba diyorum da teller de inceldi sanki

Yeni Üye
    Ben yeni başladım bana da aynısı oluyor dökülmesinin arttığı hemen hissediliyor neden olabilir acaba? Düzenli kullanm isteğimi azaltıyor bu durum. Siz de bayan mıydınız öyle hatırlıyorum sanki bununla ilgisi olabilir mi acaba?

Sayfa 43/50 İlkİlk ... 334142434445 ... SonSon