Sayfa 45/50 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
494 sonuçtan 441 ile 450 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Alıntı fatihbenzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar miracle bey biraz arama sonucu ulaştım size okuduğum kadarıyla baya insana dokunmuş eliniz bende sizden yardım istiyorum aslında saçımda aşırı derecede döklme yok ama her duşta 20 30 tel dökülür 2 günde bir yağlanmaya başlar yaş 22 beni asıl yoran konu yüzüm cildim sık yağlanıyor elimden geldiğince doğal sabunlarla yıkıyorum ama hiç azalmıyor burun çevremdeki gözenekler biraz geniş zaten hep t bölgesi yağlanıyor bunu yapan da sebum heralde siz daha iyi bilirsiniz yardımınızı istiyorum miracle bey :/
    Setipiprant bu konuda yanetkisiz hormon etkileşimsiz en iyi çözüm.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    1,5 yıldır hep farklı etkenler kullanarak şaçlarımı korudum 1,5 sene önce Prp yaptırdığımda saç dökülmem 3/4 ay hiç olmamıştı ondan sonra hangi etkenleri kullanırsam kullanayım hep dökülme oldu özellikle son 1/2 aydır çok dökülmem var ama seyrelme fazla Yok yinede günlük 100/150 dökülme beni telaşlandırıyor
    Kullandıklarım şuan
    Seti+cel+ru+ oral finas+ oral dutas+ oral diane 35 + oral aldactone bu kadar yoğun tedavide nasıl olurda dökülme böyle fazla olur durmazsa tekrar Prp yaptıracağım

Yeni Üye
    Yer
    Istanbul
    Herkese geçmiş olsun, seti, cell ve ru nasıl temin edebiliriz

Merhaba Miracle beyfendi Cellagance, Setipiprant losyonları sizden temin edebilirmiyiz yardımcı olurmusunuz lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Saclan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1,5 yıldır hep farklı etkenler kullanarak şaçlarımı korudum 1,5 sene önce Prp yaptırdığımda saç dökülmem 3/4 ay hiç olmamıştı ondan sonra hangi etkenleri kullanırsam kullanayım hep dökülme oldu özellikle son 1/2 aydır çok dökülmem var ama seyrelme fazla Yok yinede günlük 100/150 dökülme beni telaşlandırıyor
    Kullandıklarım şuan
    Seti+cel+ru+ oral finas+ oral dutas+ oral diane 35 + oral aldactone bu kadar yoğun tedavide nasıl olurda dökülme böyle fazla olur durmazsa tekrar Prp yaptıracağım
    Tedaviniz çok tehlikeli görünüyor. Çok fazla ostrojen alıyorsunuz. Sonuçta erkeksiniz vücut hızla artan östrojeni dengelemek için hızlıca testesteron salgılar. Yoğun oral östrojen kullanımlarında saçların daha kötü olduğunu deneyimleyen kullanıcılar oldu. Topikal kullanımlarala (spiro) devam etmenizi tavsiye ederim. Bulabilirseniz saf spiro bulun.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar 10 gündür kullanıyorum losyonu sabah akşam fakat dökülme durmadı devam ediyor normal mi acaba

Yeni Üye
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 10 gündür kullanıyorum losyonu sabah akşam fakat dökülme durmadı devam ediyor normal mi acaba
    Benim dökülmem 4'de 1'e indi 15 gün sonunda. Ben günde bir kullanıyorum. Kişiden kişiye etki süresi değişiklik gösterebilir. Hatta bazı kişilerde dökülme devam ettiği halde saçlarda kapanma ve gürleşme olduğunu okumuştum bazı başlıklarda.

Yeni Üye
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 gün karar vermek için çok erken bir süre değil mi? en az 1 ay kullanıp bakmak lazım bence duruma.

İlk başlarda dökülmeyi referans almayın.Ben 2 yıldır tedavi uyguluyorum başlarda bende takılıyordum dökülme miktarına fakat bunun tedavinin işe yararlılığı konusunda direkt bir gösterge olmadığını anladım.İlerleyen zamanlarda kalite arttıkca dökülme daha aza inecektir.Ama şunuda sorayım saç derinizde losyondan sonra kabuk kızarıklık kaşıntı vs oluşuyormu dökülme losyon öncesine göre dahamı fazla saç derisi uyuşukmu

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kullananların görüşlerine göz attım çoğu kişi kullanmaya başladığında dökülmenin durduğundan bahsetmiş ondan yazdım

Sayfa 45/50 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon