9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Bıktım şu sivilcelerden

Bıktım şu sivilcelerden

Her tarfımda mayın tarlası gibi sivilceler var bıktım artık aynaaya bakmak bile istemiyorum ve siyah nokta onla birlikte ufak çukurlar.. saç dökülmeside bi yandan bana güzel bir krem önerecek varmı ?

Moderatör
    Spiroyu(aldactone) yuzune uygula.sivilceleri patlatma elini yuzune surme.3-4 saatte bir yuzunu bol su ile yika.yatmadan once azelderm krem surebilirsin.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle 1. losyonda etki görebileceğini sanmıyorum, sadece saç derinin temizlendiğini, daha sağlıklı olduğunu anlayabilirsin, saç dökülmesi azalmış olabilir, saç zaten tek losyonla çıkmaz. (İmzana atfen)

Sivilceye gelince, evet spiroyu yüzüne uygulayabilirsin, bunun yanında sebamed yeşil sabunla yüzünü yıkayabilirsin, doğal bir yöntem olan gülsuyu yüz temizliği için birebirdir, utalk pudra kullanabilirsin.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiyorsa zoretanin şart.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok çok ileri derecede akne sorununu ben hep roaccutane ile çözdüklerini gördüm. En sağlam bu heralde ama yanetkisi çok tabi
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

roactunne cok tehlikeli diyolar azaldermi deniycem birde miracle losyon 1 kutu bıttı cıkıs yok ama dökülmelere illaki iyi gelmiştir sizce ne zaman başlar 1 ay oldu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zamanında gittiğim özel hastanedeki doktor tetradox her gün 1 yada 2 tam hatırlamıyorum benzamycin akşam yatarken sabah sabunla yüzü yıkama bildiğimiz dove sabun bi de dermatesque(yanlış yazmış olabilirim ismini) adinda bi peeling yazmıştı 40 liraydi ve 1 ayda yüzüm bebek yüzü gibi olmuştu

dostum benim saçlar roaccutaneden sonra dökülmeye başladı bunuda söyleyimde ben olsam o riski göze almazdım

Moderatör
    Sivilce karaciger yaglanması,bagırsakların günlük calısmaması(kabızlık),geç saatlerde uyuyup geç kalkma,su icmeme,çinko eksikliği,candida ve aşırı stres ten kaynaklanır.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt