Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Testosteron Artışı

Testosteron Artışı

Tedaviye başlamadan önce hastanede testosteron testi yaptırmıştım ve normal seviyede çıkmıştı(538), sonrasında tedavi başladı, proscar, diane, spiro, minoxidil, dutas derken geçen hafta tekrar teste girdim ve çıkan sonuç beni şaşırttı. Testosteron seviyem bir hayli artmış hatta normal aralığın üstüne çıkmıştı(881). Ben bu testo patlama seviyesini hiçbir şekilde hissetmedim hatta zamanla tedavi ile birlikte düştüğünü düşünmüştüm. Varmıdır bunun bir açıklaması acaba üstadlar?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  11166084_10152955677443422_522932440_n.jpg
Görüntüleme: 126
Büyüklüğü:  46.5 KB (Kilobyte)
ID:	2057

Resmin ismi:  yeni.jpg
Görüntüleme: 116
Büyüklüğü:  27.3 KB (Kilobyte)
ID:	2058
    1- Min+Dut Losyon
    2- 1/5 Proscar
    3- Miracle Losyon
    4- Solgar Biotin
    5- Sebamed Anti-Hairloss
    6- Dermaroller

Alıntı kamil155 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedaviye başlamadan önce hastanede testosteron testi yaptırmıştım ve normal seviyede çıkmıştı(538), sonrasında tedavi başladı, proscar, diane, spiro, minoxidil, dutas derken geçen hafta tekrar teste girdim ve çıkan sonuç beni şaşırttı. Testosteron seviyem bir hayli artmış hatta normal aralığın üstüne çıkmıştı(881). Ben bu testo patlama seviyesini hiçbir şekilde hissetmedim hatta zamanla tedavi ile birlikte düştüğünü düşünmüştüm. Varmıdır bunun bir açıklaması acaba üstadlar?

Resmin ismi:  11166084_10152955677443422_522932440_n.jpg
Görüntüleme: 126
Büyüklüğü:  46.5 KB (Kilobyte)
ID:	2057

Resmin ismi:  yeni.jpg
Görüntüleme: 116
Büyüklüğü:  27.3 KB (Kilobyte)
ID:	2058
    Hyper androgenisism konusunu incelemeni tavsiye ederim özetle azalan dht ye karşı vücut testoyu artırarak yanıt veriyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hyper androgenisism konusunu incelemeni tavsiye ederim özetle azalan dht ye karşı vücut testoyu artırarak yanıt veriyor.
    Bu konu ile ilgili internetteki yabancı makaleler ingilizcemin çok üstünde. Yeterli bilgi edinemedim. Ciddi bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mıdır testosteronun bu denli yükselmesinden kaynaklı?
    1- Min+Dut Losyon
    2- 1/5 Proscar
    3- Miracle Losyon
    4- Solgar Biotin
    5- Sebamed Anti-Hairloss
    6- Dermaroller

Bu konu ile ilgili internetteki yabancı makaleler ingilizcemin çok üstünde. Yeterli bilgi edinemedim. Ciddi bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mıdır testosteronun bu denli yükselmesinden kaynaklı?
    Hocam yüzde yağlanma sivilcelenme ve libido artışı gözlemlediniz mi ?

finasteriddeki mental yanetki lerin azalan dht kadar yükselen testodan da kaynaklanabileceğini düşünüyorum.

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yüzde yağlanma sivilcelenme ve libido artışı gözlemlediniz mi ?
    Herhangi bir değişiklik yok, ne yüzde yağlanma ne de libido da artış söz konusu değil. İlaçları kullanmaya başladığım günden bu yana kendimle ilgili hissedebildiğim değişiklikler birincisi saçımdaki pozitif yönde gelişim, ikincisi geceleri tuvalete kalkmaya başlamam ve son olarak sabah ereksiyonunun artık gerçekleşmemesi.
    1- Min+Dut Losyon
    2- 1/5 Proscar
    3- Miracle Losyon
    4- Solgar Biotin
    5- Sebamed Anti-Hairloss
    6- Dermaroller

Herhangi bir değişiklik yok, ne yüzde yağlanma ne de libido da artış söz konusu değil. İlaçları kullanmaya başladığım günden bu yana kendimle ilgili hissedebildiğim değişiklikler birincisi saçımdaki pozitif yönde gelişim, ikincisi geceleri tuvalete kalkmaya başlamam ve son olarak sabah ereksiyonunun artık gerçekleşmemesi.
    Oral hormon baskılayıcılardan uzak durun pişman olmadan hele normalde çok kıllı testosu bol bir tip değilseniz sizde çok daha ağır hasar bırakabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral hormon baskılayıcılardan uzak durun pişman olmadan hele normalde çok kıllı testosu bol bir tip değilseniz sizde çok daha ağır hasar bırakabilir.
    hocam çok doğru söylemiş.Ben geçen yıl 19 yaşımda iki ay kullandım.Aşırı kıllı ve isteği her zaman olan biriydim.1.5 ay herşey güzeldi ama ondan sonra acayip bi cinsel yan etki gördüm ve bıraktım.Bizim en iyi silahımız saç değildir.hocama katılıyorum.Oral tedaviden bence uzak durmak gerekir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    YA ARKADAŞLAR BUGUN DEVLET HASTANESİNE GİTTİM SİVİLCELERIM İÇİN ( testesteron testi yaptırmamı soyledi sizce SİVİLCE yaparmı testesteron )
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Yeni Üye
    testestoron artısı sıvılce yapar.24 yasındanyım ergenlıkte sıvılce problemı yasamadım.4-3 yıldır fınastreıd kullanıyorum.Kullandıgımdan berı donem donem sıvılcem oluyor aynı oranda testo arıtısıda yasıyorum.Erkekte ılerı yaslardan yanı ergenlık sonrası cıkan sıvılceler cok yuksek ıhtımale testestoron artısından kaynaklanıyor.
    Oral fınasterıd 1\4 Dermastamp (her gün) Mıracle losyon Mınoxıl-dut Cellegance losyon Hayıt otu-nane-yesıl cay karısımı

Sayfa 1/2 12 SonSon