Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dr. Klein'ın Tedavisi

Dr. Klein'ın Tedavisi

Oscar Klein adında bir dermatoloji profesörü, kendi de genç yaşta saç dökülmesinden nasibini alınca ve hazırda bulunan tedavilerin kendisinde bir işe yaramadığını görünce kendisi bir losyon, sprey ve şampuan hazırlamış ve pazarlamıştır. Ürünler ve içerikleri şöyle;

PROMOX™ Lotion Minoxidil 5%, Azelaic Acid 1.5%, Progesterone 0.25%, Tretinoin 0.025%, Hydrocortisone 0.1%, Finasteride 0.1

PROMOX™ Spray: Minoxidil 5%, Azelaic Acid 1.5%, Progesterone 0.25%, Tretinoin 0.025%, Finasteride 0.1%

REMOX™ Scalp Shampoo
    Tam setin fiyatı 138$ tabii ki Türkiye'de yok fakat ürünlerin içeriklerine bakarak aynısını yapabiliriz ki zaten @Miracle'in losyonu da aslında benzerlik gösteriyor ama bunun içinde farklı olarak tretin azelaik asit de var ki biz bunları krem olarak losyon harici kullanıyoruz aslında bunları da losyona dahil etsek çok daha pratik olacaktır.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  m_6weeks_remox2.jpg
Görüntüleme: 581
Büyüklüğü:  166.8 KB (Kilobyte)
ID:	215

Gelgelelim Dr. Klein yakın zamanda vefat etmiştir.
    edit: http://www.hairsite.com/dr-klein/promox-max-men.htm kaynak budur, ayrıca 35$ ek masrafla denizaşırı gönderimi mevcutmuş
    Konu KillThat tarafından (10.08.2014 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle ın losyonla mantık neredeyse hemen hemen aynı. Ben o yuzden diyorum toz formda satılan azeleik asidi losyona koymak müthiş bir kolaylik saglayacak bize,Keza oyle de yapacagim insallah bir sonraki losyonda,size de tavsiye ederim
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

miracle
    Guest
    Rahmetliyi görünce dejavu oldum buradaki etkenleri zaten kullaniyoruz ve uygun yağsız cilt dostu krem tasıyıcı bulduğum da çok güzel bir krem yapacağım. En etkili etkenleri tek bir kremde toplamak kullanim kolaylığı kokusu ve maliyeti açısından çok güzel olacak. Daha dün eczacı arkadaşım la bunu konuştum.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 Hafta da o kadar sonuç alınacağını düşünmüyorum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    bana da mantıklı gelmedi 6 haftada saçın bu kadar uzaması

6 hafta dediğine dikkat etmedim şuan bana da mantıksız geldi

miracle
    Guest
    Zor gibi evet ama bu konular da farklı etki ve sürpriz faktörüne açık olmalıyız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben azelaik asiti minox'a toz halinde katıyorum. Neden almıyorsunuz ki zaten ucuz birşey.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben azelaik asiti minox'a toz halinde katıyorum. Neden almıyorsunuz ki zaten ucuz birşey.
    Aldıgın toz azelaik asitin ismini verirmisin..

SaçımınDoktoru Üyesi
    ismi "azelaik asit" gittigidiyordan aldım ben.

Toz Formda Azelaik Asit 18 gr GittiGidiyor'da 122987367

Sayfa 1/2 12 SonSon