Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Ekimi 5000 greft 37 Bin TL Üstelik Finas Mecburi ???

Yeni Üye

Saç Ekimi 5000 greft 37 Bin TL Üstelik Finas Mecburi ???

Saç ekimi konusunda uzun süredir araştırma yapıyordum bu gün bu mesajı okudum ve görüşlerinize sunmak istedim. Bu paraya yeni kafa alınmazmı sizce 10 yıl sonra filan yaparlar kök hücreden sanırım hem finas mecburide olmaz ne dersiniz ?

"Merhaba,

Öncelikle kliniğimize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Dr. Koray ****** fotoğraflarınızı inceledi, dökülme alanınız için 5000 greft (frontline - ön hat, midline - orta hat ve vertex -tepe bölgesi icin) FUE operasyonu planlıyor ve incelmiş saçlarınızın kalınlaşması ve saç dökülmesini önlemek için finasteride kullanmanız şartdir. Eger finasteride kulanmazsaniz bu operasyonun yapilmasi mumkun olmayacaktir maalesef.

Operasyonunuz icin Istanbul'da 3 gece kalmanız yeterli olacaktır. Operasyondan 1 gün önce konsültasyonunuz olacaktır.

FUE operasyonu greft basına 2,5 euro'dur.( 5000 greft x 2.5 euro = 12500 euro)

Medikasyonlarınız icin 150 euro ve 80 euro civarında merkezimize 5 dakika yürüme mesafesinde 5 yıldızlı otelde konaklama imkanı sağlayabiliriz arzu ederseniz. "

Arkadaşlar Merhaba,
    Koray Bey'den saç durumum hakkında bilgi almak istedim. Böyle bir mail göndermişler. Bana ille de finansterid kullanın diye ısrar etmiş. Oysa ben ciddi yan etki görmüştüm finanstan. Sizce neden bu konuda ısrarcı oluyor? Üstelik operasyon yapamayız felan demiş.

Ne düşünüyorsunuz?

Edit: resim kaldırılıp metin girildi
    Konu Anunaki tarafından (11.08.2014 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    edit: resim düzelmis simdi bir seyler anlayabildim.
    Konu adriano10 tarafından (11.08.2014 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Abi ekim düşünüyorum bazen ama bunu okuyunca bu ne dedim.
    Konu Miracle tarafından (23.03.2017 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anunaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ekim düşünüyorum bazen ama bunu okuyunca bu ne lan dedim sövesim geliyor ama bugün etmeyeceğim...
    bence resmi düzenle cünkü baska forumlarin ismi gözüküyor. sadece metni kopyala-yapistir yapabilirsin mesela.

ekim isine gelince de hem 35 bin TL. vericem hem de yan etkisi ve karacigere etkisi kacinilmaz olan ilac kullanicam buna keriz silkeleme diyorlardi sanirim.

Terminoloji güzelmiş, doktorunuz inceledi, karar verdi, şuanda yontuyor epey sivreldi, siz vazelin alıp gelin muayenehaneye...

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genel olarak ekimlerden sonra da ilaç tedavisinin devam etmesinden yanayım. özellikle seyrek saçlara ekim yaptıran arkadaşlarda bu durum daha fazla geçerli.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Resim görsek yorum yapardık.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şu saç ekilme olayında fin tarzı olayları bir anlamadım, muhtemelen de anlamayacağım.

Yahu o kadar para veriyorsun, o kadar zahmet, o kafayla aylarca dolaşıyorsun.Üstüne de tedaviye devam ediyorsun, bu benim mantığıma çok ters, saç ekimi olacaksa bir daha tedaviye ihtiyaç duyulmamalı.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şu saç ekilme olayında fin tarzı olayları bir anlamadım, muhtemelen de anlamayacağım.

Yahu o kadar para veriyorsun, o kadar zahmet, o kafayla aylarca dolaşıyorsun.Üstüne de tedaviye devam ediyorsun, bu benim mantığıma çok ters, saç ekimi olacaksa bir daha tedaviye ihtiyaç duyulmamalı.
    Saç ektirme kesin çözümse , Tedavisiz ekilen saçların dökülmesi nasıl bir mantıktır ? şuanda benım saçım var ama dökülüyo yani benim orjınal saçlar ekılmış doğuştan bu mantıkla konusursak.Biri ufak bi acıklama yapabilirmi ? Ekilen saçlar tedavisiz kalıcı olarak kişiyi tatmin etmeyecekmi ?
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    koray erdogan fena oper adami fiyata bak kendi ektigi saclarin cikmasini riske atamiyor 40 bin lira para vericen finans kullanican sarkik memeler isim unutma (abartmiyorum 6ay once ayrildigim kiz arkadasimin adini 2 3 dakka dusundum bikere)meni sifir ereksiyon sifir.ne koraymis be

Sayfa 1/4 123 ... SonSon