Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Saç Ekimi 5000 greft 37 Bin TL Üstelik Finas Mecburi ???

arkadaşlar biraz ağır konuşuyorsunuz sonuçta finas kullanmadan ektikleri de var bu doktorun evet pahallı ama sonuçları baya başarılı ,bakınız eğer açıklığınız net ise ilaçla döndürmek çok zordur kel bölgeden bahsediyorum .ben ekim yaptırdım ufacık kel şakak bölgesine ve şuan memnunum 2.5 ay olmasına rağmen.kendi kendinizin doktoru olun diğer saçlarınızda sorun yok belliki o kısımlar dökülmeyecek bunu farkettiniz ama bir kısım bölgenizde saç yoksa kelleşmiş ve o bölge 1 yılda ilacada yanıt vermediyse iyi bir cerrah bulun ve ektirin.

Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biraz ağır konuşuyorsunuz sonuçta finas kullanmadan ektikleri de var bu doktorun evet pahallı ama sonuçları baya başarılı ,bakınız eğer açıklığınız net ise ilaçla döndürmek çok zordur kel bölgeden bahsediyorum .ben ekim yaptırdım ufacık kel şakak bölgesine ve şuan memnunum 2.5 ay olmasına rağmen.kendi kendinizin doktoru olun diğer saçlarınızda sorun yok belliki o kısımlar dökülmeyecek bunu farkettiniz ama bir kısım bölgenizde saç yoksa kelleşmiş ve o bölge 1 yılda ilacada yanıt vermediyse iyi bir cerrah bulun ve ektirin.
    hiç bir tedaviye yanıt vermiyorsa ekim tek seçenek yoldaş haklısın finas olmadan kapımı çalma demek etik gelmedi bana sadece
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

kendisiyle bende mailleştim bana finas kullanmana gerek yok demişti saçların dökülmez senin sadece yaşa bağlı şakak gerilemiş onuda hallederiz demişti muhtemelen finas önerdikleri diğer saçlarını kaybedecek olan arkadaşlar ben fiyat olayını çok kapitalist buldum verilen emeğin hakkı olarak o fiyatı uygun bulmadım o yüzden ona gitmedim.bu iş inanılmaz güzel sonuçta doğursa en baba fiyat 10.000 tl olmalıdır.türkiyedeki asgari ücrete bakarsak .bunun üstü haksız kapital kazançtır

Alıntı eco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.5 euro ya eken hocalarimizda var bilen bilir tek bir kil 10.5 tl dusunun artik .kafandan dusse tenezul.etmezsin (biz bu gruba girmiyoruz tabi)
    3.5 euro ya eken kim acaba ?

koray hoca dünyada bilinen bir isim müşterileri yabancı olur genelde fiyatı yüksek evet ama ekimleri son derece iyi

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    >Saç ektirdikten sonra da finas kullanacaksam ne anladım bu işten.Oral tedavi ile kök hücrelerini uyarmak daha mantıklı.Tabi ki kökler çok uzun süre ölmemişse.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    işte muhteşem türkiş ekimciler o paraya ben umara gıder bht yaptırırım ha si...sin diorum koraya

Ben müttalip keser hocadan umutluyum ama fiyatı ne kadar bilemiyorum.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234