Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Erkek Epilasyon Forum

Alıntı glferay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lazer epilasyon düşünüyorum sağlıken bi sıkıntısı yok dimi ?
    Acı verici olduğunu belirtenler olabiliyor sağlık için bir negatif bulgu yok şimdiye kadar ama uzun vade sonuçları beklemek lazım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba ,

İstenmeyen kıllar ve tüylerden kurtulmanın tek yolu epilasyondur..Sakallarım boynumda coktu nerdeyse gogus kıllarıyla bırlescekti..8 seans epilasyon sonrasında kurtuldum..İlk 3 seans canınız cok acıcak..Ben İstanbul beylıkduzunde yaptırdım..Yaptırdıgınız epilasyon merkezi cok önemli..Ben 8 seanslık paketi 200 TL yaptırdım..Çok memnun oldum yaptırdıgım ıcın..
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Yeni Üye
    Lazer epilasyonu bende yaptırmayı düşünüyorum ama vücut kıllarım için.Sırtım ve Omzuma uygulatmayı düşünüyorum.Fİyatları nasıl değişiyor veya burda daha önce yaptıran var mı,sonuçları paylaşırmısınız ?

Bende bu konu hakkında bir kaç yere gidip ufak bir araştırma yaptım. Önemli bir kaç husus, kullanılacak makinenin ten renginize uygun olması ve orjinal ürün olması. Piyasada çok fazla Çin malı ürünler var ve etkisi çok az. Cilt renginin açık veya koyu olmasına dayalı olarak da seçenekler değişiyor. Alexandrite ve ND-Yag ürünleri açık ten rengine uygunken Diode lazer aletleri daha koyu ten rengine sahip insanlar için verimli oluyor.

Ben koltuk altıma yaptırıyorum 3 seanstan sonra bırakmıştım artık bitmiştir diye ama 2 ay sonra baktım yine kıllar canlandı tekrar devam ediyorum şimdi iyice bitene kadar devam etmek gerekiyormuş ama esas merak ettiğim uzun zamandan sonra yine çıkarlarmı?

Yeni Üye
    Ben bursada yaşıyorum,orada daha önce yaptıran ve iyi sonuç alan arkadaşlar varsa firma ismi alabılırım ?

Merhaba arkadaşlar naturel erkek epilasyon ve saç ekim merkezi olarak avcılar reşitpaşa cd. no:55 kat:4 daire:69 altıntaş işmerkezinde avcılar/istanbul adresinde hizmet vermekteyiz. işlemler erkek doktor tarafından yapılmakta ve kurumumuza bayan müşteri kabul edilmemektedir. kasık ve kalça dahil tüm bölgelere yönelik hd klazer uygulaması yapılmaktadır.
    irtibat için;
    Tel:0212 590 44 42

Merhaba arkadaşlar naturel erkek epilasyon ve saç ekim merkezi olarak avcılar reşitpaşa cd. no:55 kat:4 daire:69 altıntaş işmerkezinde avcılar/istanbul adresinde hizmet vermekteyiz. işlemler erkek doktor tarafından yapılmakta ve kurumumuza bayan müşteri kabul edilmemektedir. kasık ve kalça dahil tüm bölgelere yönelik hd klazer uygulaması yapılmaktadır.
    irtibat için;

Banned
    Alıntı naturelerkekepilasyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    irtibat için;
    Cihaz IPL mi?
    IPL ise pek faydası yok...

Arkadaşlar merhaba. Evde lazer epilasyon yapan var mı aranızda? Bu konuda duyumlarınız ya da görüşleriniz neler? Bahsettiğim ürünler şunlar
    Philips Lumea Sc2006/11 Ipl Tüy Alma Sistemi 31350473 - n11.com
    Remington Ipl 6000 Lazer Epilasyon Ipl Kampanyalı Özel Fiyat 46907538 - n11.com

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon