Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
108 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 3 aylık tedavim sonuç sizce nasıl?

SaçımınDoktoru Üyesi
    anladım hocam tesekkürler bende miracle günde iki kez.sabahları kirkland foam losyon ve dut aksamları da min dut uyguluyorum 1 ay olucak hemen hemen, saç çıkısları basladı ama dökülmemde devam ediyor.bu yüzden merak ettim

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım hocam tesekkürler bende miracle günde iki kez.sabahları kirkland foam losyon ve dut aksamları da min dut uyguluyorum 1 ay olucak hemen hemen, saç çıkısları basladı ama dökülmemde devam ediyor.bu yüzden merak ettim
    abi senin yaşta gençti 20 olsa gerek benimde 18 forumda okuduğum kadarıyla yaşı genç olanlarda dökülme malesef durmuyor bende miracle ile devam ediyorum dökülme devam acaba bir sebep var mı? miracle abi bi öneride bulunsan şu son sıralar kafamı yıkarken kalın saçlarımda dökülmeye başladı dökülen saçlar gayet sağlıklı çok kalın yani ensedeki saçlarla aynı kalınlıkta diyebilirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet kardesim bizde dökülme malesef agresif ama şöyle bişey söyliyim sana bizden gidenler daha çabuk geri dönüyo öylede bir avantajımız var ayrıca dökülme ne kadar agresif olursa olsun sakın ara verme ilaçlara düzenli şekilde kullan.bu benim ocaktan beri ikinci tedavi yöntemim ve ilk 20 gün inanılmaz döküldü saçlar ama hiç bırakmadım şimdi yaklasık bir haftadır yarı yarıya azaldı dökülmem ve saç çıkısları muazzam seviyede ilerliyor.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kardesim bizde dökülme malesef agresif ama şöyle bişey söyliyim sana bizden gidenler daha çabuk geri dönüyo öylede bir avantajımız var ayrıca dökülme ne kadar agresif olursa olsun sakın ara verme ilaçlara düzenli şekilde kullan.bu benim ocaktan beri ikinci tedavi yöntemim ve ilk 20 gün inanılmaz döküldü saçlar ama hiç bırakmadım şimdi yaklasık bir haftadır yarı yarıya azaldı dökülmem ve saç çıkısları muazzam seviyede ilerliyor.
    ben 4 aydır miracle kullanıyorum ama sürekli doz artırdım yine dökülme devam şu dökülenleri görünce yeni gelen saçlara bir türlü sevinemedim şu sıra şampuana diane 35 ve bemiks deniyorum bakalım nasıl etki edecek

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardesim özelden yazdım sana,konuyu saptırmayalım burda

Alıntı silvershadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracle losyonu nasıl hazırlıyorsunuz
    Losyonu ilk hazırladığımda 100ml elseve aldoctone'u 2 kutu yaparak diğer şeyler jenerikteki gibi olacak şekilde hazırlamıştım fakat kullanırken 3.haftadan itibaren koku oluşmaya başladığını farkettim.
    Bu kokuyu içeriğindeki etkenlerin bozulmaya başlaması olarak yorumladım.
    Ondan sonraki losyonları 50ml elseve+1kutu aldactone+ yarım kutu diane35+5 avodart kapsul +1 dekort ampul şeklinde 2 haftalık olarak hazırladım. Hiç süzmeden kullandım.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten güzel sonuç.tebrik ederim
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Yeni Üye
    Kardeşim maşallah gerçekten çok güzel sonuç almışsın bişey sormak istiyorum kremlerle losyon sürme aralığın ne kadar mesela dermollerden sonra mı öncemi yada miracleden öncemi sonramı krem sürüyorsun?

Alıntı saddosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim maşallah gerçekten çok güzel sonuç almışsın bişey sormak istiyorum kremlerle losyon sürme aralığın ne kadar mesela dermollerden sonra mı öncemi yada miracleden öncemi sonramı krem sürüyorsun?
    Teşekkür ederim, kremleri miracle losyon uyguladıktan 1-2 saat sonra sürdüm.

Dermarollerdan sonra da miracle losyon kullandım.

Miracle losyonu da kurudukça 20-30 dakkada bir nemlendirdim bir kaç kez.

Aklıma gelen ekleyebilceklerim bunlar arkadaşlar.

Alıntı tolga077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, kremleri miracle losyon uyguladıktan 1-2 saat sonra sürdüm.

Dermarollerdan sonra da miracle losyon kullandım.

Miracle losyonu da kurudukça 20-30 dakkada bir nemlendirdim bir kaç kez.

Aklıma gelen ekleyebilceklerim bunlar arkadaşlar.

Maşallah hocam tebrikler. Nemlendirmeyi neyle yapıyosunuz hocam suyla mı?

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon