Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
108 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 3 aylık tedavim sonuç sizce nasıl?

Minox olmadan çok temiz bir sonuç hatta mükemmmel. Vertexe ve şakaklara günde bir salisilik asit ya da allerset damla uygulamaya başlayabilirsin trendi yakalamışsın ve tüm sorunların üstüne gitmen gelişimine büyük katkı yapacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox olmadan çok temiz bir sonuç hatta mükemmmel. Vertexe ve şakaklara günde bir salisilik asit ya da allerset damla uygulamaya başlayabilirsin trendi yakalamışsın ve tüm sorunların üstüne gitmen gelişimine büyük katkı yapacak.
    Günaydın,

Allerset ve salisilik demişken... ru ile birlikte şakaklarda ve yanlarda çok cılız sarı tüyler çıkmaya başladı bunlardan birini dahil edip etmemek konusunda fikrini almak istiyorum, yardımcı olur musun?

Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hocam tebrikler. Nemlendirmeyi neyle yapıyosunuz hocam suyla mı?
    Suyla yapıyorum hocam.

Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın,

Allerset ve salisilik demişken... ru ile birlikte şakaklarda ve yanlarda çok cılız sarı tüyler çıkmaya başladı bunlardan birini dahil edip etmemek konusunda fikrini almak istiyorum, yardımcı olur musun?
    allerseti ekle.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Şimdi follicept şu sonucu koysa hepimiz vayy bu iş bitmiştir deriz değil mi ?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi follicept şu sonucu koysa hepimiz vayy bu iş bitmiştir deriz değil mi ?
    Aynen öyle hocam,,,yabancıların sonuçlarından 2-3 kat daha iyi sonuçlar olsada nedense kendimize güvenmiyoruz,güvenemiyoruz,,yada güvenmek istemiyoruz,,Nasıl bir algıda seçicilikse,,yada nasıl bir eziklikse hayatın her alanına sinmiş bu,,,Ben o folicept başlıklarına mümkün mertebe fazla girip okumuyorum,,bana kısa vedede Miracle losyondan daha etkili gelecek bir etmen olduğunu düşünmüyorum,,O yüzden yok histogenyok repligel,yok folicept önce Miracle losyona yakın bir başarı sağlasın onfdan sonra incelemeye alırım o etmenleri,,Daha ortada fol yok yumurta yok,sonuç yok forumdaki arkadaşlar bir heyecan bir umut folicept bu işi bitirdi gözüyle bakıyor,,Eminim Folicept en fazla miracleye yakın bir başarı sağlar,,Ama işte eziğiz ya,,yabancı dururken neden yerli kendi ürünümüzü kullanalım,,mutlaka onların bir bildiği var mantığı,,,
    Kafayı saçla doldurmadan önce bence öncelik olarak Kafanın içini doldurmak lazım..!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam sonucunuz cidden çok başarılı hemde 3 ayda tedaviden iyi sonuç almanızın saçlarınızın kısa olmasıda pozitif etki etmiş bence losyonu tüm bölgeye yedirme ve emilimi daha kolay olmuş. uzun saçta saça bulaşıyor vesaire problem oluyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sennedersen haklı saçlarının kısa olması çok avantajlı uygulama için ben losyon sıkıyorum yarısı yalan yanlış saça falan bulaşıyor krem uygulamak zaten imkansız.Yazın saçları 1-2 aylığına 2-3 numara kesebilirim sırf topikal tedavi için
    Konu Tıbbiyeli tarafından (08.05.2015 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir.

Üye heavy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Güzel olmuş gerçekten tebrikler.. Kaç mm'lik dermaroller kullanıyorsun?
    Tedavim
    1. Saç Ekimi (Eylül 2014'te yaklaşık 3500 greft)
    2. Akşamları Xpecia tablet + coraspin (2 günde bir)
    3. Sabahları HP biotin 10mg+(Krill yağı+Solgar male multiple değişmeli)
    4. Dermaroller (0,5 mm-Mart 2015-1,0 mm Mayıs ortası itibariyle haftada 2 kez)
    5. Konazol şampuan (Haftada 2)
    6. Minoxil + Dut losyon (1 Nisan 2015 itibariyle)
    7. Miracle losyon (Yarım şişe Elseve Arginine içine bir kutu diane 35, bir kutu aldacton, bir dekort - Mart ortası 2015 itibariyle)

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sonucunuz cidden çok başarılı hemde 3 ayda tedaviden iyi sonuç almanızın saçlarınızın kısa olmasıda pozitif etki etmiş bence losyonu tüm bölgeye yedirme ve emilimi daha kolay olmuş. uzun saçta saça bulaşıyor vesaire problem oluyor.
    Ben de aynen öyle düşünüyorum hocam gerek dermarollerı, gerek kremleri uygulamak çok kolay oluyor bu şekilde.

Alıntı heavy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş gerçekten tebrikler.. Kaç mm'lik dermaroller kullanıyorsun?
    Teşekkürler, 340 iğneli 1mm'lik olandan kullanıyorum.

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon