4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Lütfen başari hikayemde bana yardimci olun

Yeni Üye

Lütfen başari hikayemde bana yardimci olun

https://resimyukle.io/g/6y8SzQflMu

Miracle abi ve diğer saygı değer abilerim yalvarıyorum bana yardım edin, en sevdiğim şey saçlarımdı onlar da elimden kaydı gitti size yalvarıyorum yardımcı olun ne yapayım? Kafayı yemek üzereyim sizlerden çok özür dileyerek bir yardım bekliyorum, lütfen bu feryadımı duyun, ne isterseniz yapmaya hazırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Öncelikle ne kadar zor olsada stres kontrolü yapmak zorundasın. Daha sonrasında başarı hikayeleri veya diğer konu başlıkları altında insanların deneyimlerini, etken maddelerin çalışma mekanizmalarını incele. Bütçene uyan ve kafana yatan ile bir başlangıç yap. Tedavine mutlaka dermastamp ekle. Bence gayet toparlanabilir bir durumdasın. Youtube kanalımızda miracle losyon tarifi bulunmakta. Bana kalırsa miracle ile bir başlangıç yapabilirsin.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Saygıdeğer büyüklerim lütfen yardımcı olun ne yapmam gerekiyor kurban olayım bir yardımcı olun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarin döküldüğünü görmek insan psikolojisini bozuyor;öncelikle korkuların azalması gerekir.Duygusal anlamda insan -saclarin döküldüğünü -kabul etmiyor olabilir çünkü kimse 17-16 yaş arasındaki saç çizgisinin bozulmasını istemiyor.Bazi insanlarin yetmis yaşında bile ufak açılmaları olmuyor,bazıları ise erken yaşlarda saç dökülmesi meselesi ile mücadele etmeye başlıyor...
    Saç dökülmesi virüsü bulaştığı zaman insan ne yapacağını bilmiyor. ..
    Tıbbi açıdan ise deneme yanılma yöntemi ile doğru tedavinin bulunacagina inanıyorum