Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Topikal Dutasterid Losyon

Azalderm ve ketoral krem karışımına yap 60 ml kreme 10 avodart at sabah akşam 1 ml saç derisine uygula.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

miracle hocam senin fikrin nedir bu konuda. basit ve hızlı bir şekilde sade dutas hazırlamak isteyenler için.

tresan veya garnier veya elseve içine avodart atsak etki alabilir miyiz? Burda sorumuz losyon içinde çözünür mü ? etki, emilim vs.

veya bana dediğiniz gibi direk kafaya sürmek mi ?

veya yukarıda bahsettiğiniz gibi krem karışımı mı?

miracle hocam senin fikrin nedir bu konuda. basit ve hızlı bir şekilde sade dutas hazırlamak isteyenler için.

tresan veya garnier veya elseve içine avodart atsak etki alabilir miyiz? Burda sorumuz losyon içinde çözünür mü ? etki, emilim vs.

veya bana dediğiniz gibi direk kafaya sürmek mi ?

veya yukarıda bahsettiğiniz gibi krem karışımı mı?

Moderatör
    Miracle usta bu dutasterid kremlerle iyi emilir ama Biz bunu sabah aksam kullanmak istiyoruz sabah kullanırken krem görüntüyü bozuyor.Ayrica krem uzun saclılarda problem oluyor deriye yedirmek amaclı.Ne diyorsun bu konuda bi Elseve nin veya tresannin(100ml) icine 12-15 avodart atip deniyelimmi bir kaç ay ? Eğer olmaz dersen krem yapariz sadece aksama kullanırız napalim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle usta bu dutasterid kremlerle iyi emilir ama Biz bunu sabah aksam kullanmak istiyoruz sabah kullanırken krem görüntüyü bozuyor.Ayrica krem uzun saclılarda problem oluyor deriye yedirmek amaclı.Ne diyorsun bu konuda bi Elseve nin veya tresannin(100ml) icine 12-15 avodart atip deniyelimmi bir kaç ay ? Eğer olmaz dersen krem yapariz sadece aksama kullanırız napalim.
    Aslında iyi emileceğinden emin olsam krem benim saçları daha dolgun gösteriyor,biraz deri tarafından emildikten sonra saçları tararsanız saçı şekillendirme konusunda da işe yarıyor,akşama kadar saçlar bozulmada duruyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Olur tabi her seferinde iyi çalkalayın sürün çökelme olup olmadığını kontrol edin birde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur tabi her seferinde iyi çalkalayın sürün çökelme olup olmadığını kontrol edin birde.
    Çökelmeden kastınız ?
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çökelmeden kastınız ?
    dutas bazı trigliseridler içinde formülize edilmiş belki çökelme yapabilir dibe sanmıyorum ama her ihtimale karşın kontrol edin ve iyi çalkalayın çökelme olsada olmasada.

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutas bazı trigliseridler içinde formülize edilmiş belki çökelme yapabilir dibe sanmıyorum ama her ihtimale karşın kontrol edin ve iyi çalkalayın çökelme olsada olmasada.
    Anladım hocam.Bu Miracle losyon icinde gecerli.Ondada cökelme mevcut idi.Tabii her kullanmadan önce calkalayıp kullandım.Bundada çalkalamaktan zarar gelmez.Yarin Tresan+Dutasterid losyonu oluşturuorum o zaman.Miracle losyon sabah aksam dutasterid losyon sadece aksam kullanacağım.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    sadece dutasterid losyon kullanan arkadaşlar gelişmeleri paylaşabilirmi.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon