Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Proscar'da şok dökülme

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Proscar'da şok dökülme

Merhaba değerli arkadaşlar,
    ben yaklaşık bir aydır proscar(1/4) kullanıyorum.Bir ayın sonunda yani bu günlerde dökülmem çok yoğunlaştı ve dökülen saçlar zayıf ve cansız saçlar.Bu şekilde bir etki olması,iyiye işaret mi yoksa etki etmiyor mu ?
    Tecrübelerinizi palaşırsanız çok sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    proscar dokulmeye sebep olmaz. 1 ay da hemen sacta cikartmaz mucizevi seyler degik bu.ila,lar sinucta en az alti.ayda etki.etmeye basliyor.arti.olarak.tek basina proscar twdavisi yeterli gekmez sonucta dht yi.yuzde yuz engellemiyor. mevsimsel dokulmeler.olabilir zaten.sokukemehwe.devam.eden.saclarda olur.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki minoxil filan kullanıyor musunuz o yapmıştır başta dökülmeyi finas genelde azaltır dökülmeyi ama.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki minoxil filan kullanıyor musunuz o yapmıştır başta dökülmeyi finas genelde azaltır dökülmeyi ama.
    Hayır minoxil hiç kullanmadım

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır minoxil hiç kullanmadım
    o zaman kimse çözemez bunu senin bünyenle alakalı bişey kullanmaya devam et toparlar büyük ihtimal başka tedavileride kat miracle losyon gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kafana takma fazla aynı şey bende de oldu ilk bi kaç ay cinsel istekte çok aşırı bi artış vardı yüzümde aşırı bi yağlanma vardı aynı orandada saç dökülmem arttı iki ay sonra falan normale döndü

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafana takma fazla aynı şey bende de oldu ilk bi kaç ay cinsel istekte çok aşırı bi artış vardı yüzümde aşırı bi yağlanma vardı aynı orandada saç dökülmem arttı iki ay sonra falan normale döndü
    Evet şuan yüzümde aşırı bir yağlanma var ve sivilcelenme oldu.İnşallah olumlu sonuçlar alırım.öncesi ve sonrası olarak paylaşırım burdan da.Peki siz kaç ayda olumlu sonuçlar aldınız?Yeni saç çıkışları gözlemlediniz mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben proscarı o kadar uzun kullanmadım o yüzden saç çıkardı bende diyemem , daha çok olanları korumakta etkili bence zaten ayrıca kişiden kişiye değişiyor kardeşim kimisinde dökülmeyi bile durdurmazken kimisinde çok çok iyi sonuçlar veriyor inşallah iyi sonuç alanlardan olursun

Arkadaşlar ben Finasa başladığım bu 40 gün içinde dökülmem hiç durmadı fakat olan saçlarım çok güçlendi bunu farkediyorum.Bu iyi gidişe işaret mi sizce ? Yani bundan sonra dökülen zayıf saçların yerini sağlıklılar alacak diyebilir miyiz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben proscarı yaklaşık 6 aya yakındır kullanıyorum şok dökülme diye bir şey olmadı saçta çıkarmadı yan etkide pek görmedim

Sayfa 1/3 123 SonSon