Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dutasterid içeren 15 deneğin katıldığı çalışma

SaçımınDoktoru Üyesi
    sorunun tek basina erkeklik hormonu oldugunu sanmiyorum.Yoksa bu kadar ilacti losyon kafadan sac fiskirmasi lazim ama olmuyor.Replicelin tedavi mantigi en temizi ve en mantiklisi enseden dokulmeyen sac kokunu klonla cogaltip kafaya enjekte edilmesi.Dediginiz gibi erkeklik bizi biz yapan en temel hormonlarla ugrasiyoruz baskiliyoruz yaptiimiz delilik ama sacsizlik psikoloji bu delilige bile goz yumduruyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen gün haberlerde insan beyin'i üretmişler amerikada. Bir şu saç kılını üretemediler.

45 gundur hergun bi tane iciyorum libidoda pek bi degisiklik yok hatta bazen artiyor ama menide azalma war sanki..
    Burada biri doz artisindan bahsetmisti sac cikmassa gunde iki almayi dusunuyorum

Günde iki taneyi geçtim günde bi tane bile kullanma bence büyük yan etkileri olabilir cidden saçlar çok seyreldiyse saç ekimi saç protezi tsrzı şeyleri düşünmek daha mantıklı olabilir oral ilaçlarla hele hele günde iki kez kullanırsan geri dönüşü olmayan kötü yan etkileri olabilir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tpikal 100ml elseve 10 adt dudastrd ekledm 5 fis sadce aksamlari uyguluyorm kc ml yapar

SaçımınDoktoru Üyesi
    5 fis 0.5ml yapiyor homojen olarak dudast hesabima gore 0.025ml yapiyor

Banned
    elseve losyona hem diane 35 hemde dutasteride eklesek nasıl olur ?

Üye
    Yer
    sivas
    Saçsızlık hayatımı mahvetti. Kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum. Ne erkekliğinden bahsediyorsunuz ya

Alıntı forza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçsızlık hayatımı mahvetti. Kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum. Ne erkekliğinden bahsediyorsunuz ya
    Kesinlikle böyle düşünüp saçma tedaviler uygulama bak ben 24 yaşındayım sen gibi düşünüp bütün tedavileri denedim şuan evliyim hormonlarımı düzene bindirmek için ugraşıyorum. Ektirmeyi falan düşün biraz araştır ama vücudunun dengesiyle sakın oynama kardeşim pişman olursun.

Üye
    Yer
    sivas
    Gardaşım sende doğru söylüyorsun ama böyle bişey yok ya saç dökülmesi hikayem nerden baksan 10 seneye yaklaştı hala ilk günkü gibi acı veriyor bana yaw sanki dün dökülmüş saçım. İnsanın aklından hiç mi çıkmaz. Bide profilime bak acaip bi dökülme tipi. Hiç öyle şakak gerilemesi felan değil. Doktor doktor dolaştım çare yok ya

Sayfa 3/3 İlkİlk 123