Sayfa 101/159 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.001 ile 1.010 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar ben eskisi gibi Allerset Damla ve Dekort Ampul bulamıyorum.

Miracle losyonu bunlar olmadan hazırlıyorum. Miracle ne diyorsun ?

Bu arada ketoral krem aldım arkadaşlar, losyondan sonra şakakları mı sürüyoruz.

Yeni Üye
    Yer
    s
    Ketorali losyondan önce şakaklara sur yaklaşık 15 20 dk sonra losyonunu sur. İç kısma yani vertex falan da surebilirsin ama zor oluyor. O kısma sürerken çok küçük küçük parçalar eline al. Direkt deriye yaydir sacda kalmasın. Sağlıklı günler
    Tedavim
    her gün düzenli olarak
    1 avuç kabak çekirdeği ( çiğ kabak )
    zerdeçal yogurt karabiber karışımı
    masaj her gün en az 20 dakika
    1 çay kaşığı çörek otu her gün gece bazen gece gündüz
    ve etkisine inandığım düzenli soda tüketimi

tedaviye eklenecek

şakaklar için minoksil

Yeni Üye
    Arkadaşlar bende saçımın son durumu hakkında bilgi vereyim. 35 yaşında bayanım. Cell i minoxili bıraktıktan sonra o lanet yoğun dökülmeyi yaşarken miracle hocamın desteğiyle kullanmaya başladım.ilk haftada günde 100 e kadar olan dökülmemi 10 ,15 tele indirdi. Şu an 5 ay dır sadece cell ,ara arada miracle kullanıyorum.sonuçtan çok memnunum. Dökülmeler 15,20 tel civarında.saç yoğunluğum gözle görülür şekilde arttı.saçlar canlandı.allah nazardan saklasın güzel gidiyor tedavim.miracle hocamada burdan çok teşekkürler.ellerine sağlık,harika bir losyon hazırlıyor.

cellagance losyonu nasıl temin edebiliyoruz acaba?

Son kullandığım losyonda beyaz kepeğimsi kalıntılar oluşmaya başladı acaba bu normal mi? Losyonu bozulmasını önlemek için buzdolabında saklıyorum acaba bundan dolayı olabilir mi ? İçindeki etkenlerden biri buzdolabında durmaktan dolayı donuyor olabilir mi ? Kullanmaya devam etmekte bir sakınca var mı ?
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son kullandığım losyonda beyaz kepeğimsi kalıntılar oluşmaya başladı acaba bu normal mi? Losyonu bozulmasını önlemek için buzdolabında saklıyorum acaba bundan dolayı olabilir mi ? İçindeki etkenlerden biri buzdolabında durmaktan dolayı donuyor olabilir mi ? Kullanmaya devam etmekte bir sakınca var mı ?
    Buzdolabında yoğunlaşma oluyor evet bir süre sonra dışarıda düzeliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende öyle düşünüyorum hocam cell'i ilk hafta tek başına test ettim. daha 1 hafta da hareketlenmeler başladı. miracle hocam suyumuzu kesmezse devam inşallah )
    masaj 3 aydır çok düzenli olmamakla beraber yapıyorum dermaroller 1 hafta önce ekledim. bir de nizoral şamp. ve şöyle saçları daha canlı gösterecek bir yağ karışımı düşünüyorum, önerileriniz olursa sevinirim.
    Emu ve sarı kantoron yağını öneriyorum oldukça etkililer.

SaçımınDoktoru Üyesi
    cell baş ağrısı yapınca seyrelttim yanında ısırgan otu suyu ekledim ufak ufak saç çıkıyor ama en az 6 ay şart.

emu, sarı kantaron ve üzüm çekirdeği yağı ekleyeceğim tedavime. önerin için teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Seko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketorali losyondan önce şakaklara sur yaklaşık 15 20 dk sonra losyonunu sur. İç kısma yani vertex falan da surebilirsin ama zor oluyor. O kısma sürerken çok küçük küçük parçalar eline al. Direkt deriye yaydir sacda kalmasın. Sağlıklı günler
    Hocam sağ olun, 3 gündür kullanıyorum ve şakaklarda faydalı gibi.

Miracle hocam bu krem DHT hormonunu mu baskılıyor, nasıl etki ediyor ?

Sayfa 101/159 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon