Sayfa 122/159 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.211 ile 1.220 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İlhan 60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar bende Cellagance Losyon'a başlamış bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçlerde adım adım gelişim göstergelerini sitede paylaşıcam.
    Cellagance Öncesi saç fotolarımı paylaşıyorum. Miracle üstada ve arkadaşlara teşekkür ediyorum.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    sadece cellagance losyon mu kullanıyorsun?

Sebamed Hair lost ve konozal şampuan kullanıyorum. Dermoreller yerine insülin iğnesi kullanmaya çalışıuorum ama baya canımı acıtıyor dolayısıyla verimli bir şekilde kullanamıyorum.

Sebamed hair lost ve konozal şampuan birlikte her akşam masaj yaparak kullanıyorum.
    Bir arkadaşımın kendisi için alıpda kullanmadığı HC Complex Bitkisel Bakım Kompleksi iki günde bir akşam yatmadan önce
    HC Hair Care Yoğun Vitamin Destekli Onarıcı Saç Kremini her yıkamadan sonra
    Sabah akşam cellagance losyon.
    Dermoroller yerine en ince uçlu insülün iğnesi aldım ama canım çok yanıyor verimli bir şekilde uygulayamıyorum malesef.
    Bunlara daha bu hafta başlamış bulunmaktayım kısmet olursa sonuçları nisan başında buradan yayınlıyacağım arkadaşlar.
    Sizlerinde değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Cellagance formülünde ki bazı bitkisel extractların kendine has kokusu rahatsız edici bir düzeyde olmasa da bazı hassas burunlar için bu durumuda nötralize ettiğimi belirtmek istedim şu anda hafif bir lavanta kokusuna sahip.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance formülünde ki bazı bitkisel extractların kendine has kokusu rahatsız edici bir düzeyde olmasa da bazı hassas burunlar için bu durumuda nötralize ettiğimi belirtmek istedim şu anda hafif bir lavanta kokusuna sahip.
    Hocam zahmet olmazsa imzanızdaki tedaviyi güncelliyebilir misiniz?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance losyonu kullanmaya başlayalı 5 gün oldu ilk izlenimim şu şekilde:saçlarım uzun ve daha önce uzun saçlarım dökülürken şimdi kısa saçlar dökülüyor tek tük uzun saçlar dökülüyor yalnız saçım hala uzun.2 ay sonra genel durum fotosunu atacam
    Cellagance losyonda 2 haftayı bitirdimve sadece cell kullandım sabah akşam.ilk izlenimim şu şekilde.dökülmemi ilk günden azalttı.günlük 60-70 olan dökülmem 0-15 oldu.kesinlikle işe yaradı bende.saçım biraz uzun olduğundan çoğu saça geldiği için biraz fazla kullandım ve 2 haftada bi şişeyi bitirdim şimdi saçımı kısaltıp kullanıyorum 1 ay yetecektir artık.şu anda ikinci şişeyi %20 seyreltip kullanıyorum dökülmelerin arttığını farkettim.kesinlikle seyreltmeyin arkadaşlar en fazla %5 dmso ekleyin fazlası etkisini yitiriyor.50 gün sonra genel fotosunu atcam saçımın durumunun

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cellagance losyonda 2 hafta neredeyse geride bıraktım . Kısmetse nisan ayında fotoğraf paylaşıcağım . benim dökülme alanım çok geniş ama Allahın izni ile faydasını sağlıyacağını düşünüyorum. Birde Cellagance losyonun kesinlikle rahatsız edici bir kokusu olmadı benim açımdan. Okulda arkadaş ortamında hiç bir şekilde rahatsız olan veya bu durumdan şikayetçi olan olmadı. Miracle üstadın bana tavsiye ettiği SEBAMED ANTİ HAİR LOST şampuan yerine bana eczaneci SEBAMED SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI şampuan verdi.Birde KONOZAL şampuan kullanıyorum.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İlhan 60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cellagance losyonda 2 hafta neredeyse geride bıraktım . Kısmetse nisan ayında fotoğraf paylaşıcağım . benim dökülme alanım çok geniş ama Allahın izni ile faydasını sağlıyacağını düşünüyorum. Birde Cellagance losyonun kesinlikle rahatsız edici bir kokusu olmadı benim açımdan. Okulda arkadaş ortamında hiç bir şekilde rahatsız olan veya bu durumdan şikayetçi olan olmadı. Miracle üstadın bana tavsiye ettiği SEBAMED ANTİ HAİR LOST şampuan yerine bana eczaneci SEBAMED SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI şampuan verdi.Birde KONOZAL şampuan kullanıyorum.
    Cellagance losyonda hani o ellere yapılan kına kokusu var.çok ağır bi kokusu kesinlikle yok.rahatsızlık kişiye göre değişir ben rahatsız oluyordum ama zaten 2-3 saat sonra saçımı yıkadığım için pek eser kalmıyor kokudan.

Yeni Üye
    hocam bendede son zamanlarda saç dökülmem baya arttı yeni üye oldum daha önceden saçım için farklı şeyler denedim ama hiçbiri saç dökülmeme fayda sağlamadı cellegance losyondan bende kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

Üye
    Yer
    Istanbul
    Cellagance'daki durum nedir? Yurtidisindan (Almanya/Ingiltere) soranlar da oluyor. Test asamalarina katilma ihtimali var midir veya piyasaya cikma ihtimali bulunuyor mu kisa zamanda?

Sayfa 122/159 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon