Sayfa 124/159 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.231 ile 1.240 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Miracle hocam losyon dan bende kullanmak istiyorum bir yildir min+dut ,miracle losyon yesil çay kullanıyorum ilk başlarda çok iyiydi yaklaşık 3 aydir artik tedavime vücut alisti degistirmem lazım nasıl temin edebilirim sizden ?

Yeni Üye
    Miracle hocam su cellagance losyondan bende kullamak isterim uzun yillardir minox kullaniyorum ve artik etkisi olmuyor htatta kayip cok fazla..nasil temin ederim ozelden yada burdan yazabilirmisiniz

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba.ben 45 günde bir berbere giden biriyim bugün cell losyonda 45.günümü bitirip berbere gittim ve açık yerlerin karardığını yavaş yavaş kapanmaların gerçekleştiğini farkettim.Bu gerçekten güzel bi durum ancak 1.5 aydır cell kullanıyorum evet açık yerler kapanıyor ancak dökülmeler hala da devam ediyor.Ben bu durumu anlamadım.Tabi eskisi gibi değil dökülmem ama yine de var günde 40-50 kadar.eğer kapanmalar bu hızla devam ederse 3 ay sonra hiç açık yer kalmayacak kafamda.böyle ilginç bi durumum vat cell losyonla ilgili paylaşaym dedim.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.ben 45 günde bir berbere giden biriyim bugün cell losyonda 45.günümü bitirip berbere gittim ve açık yerlerin karardığını yavaş yavaş kapanmaların gerçekleştiğini farkettim.Bu gerçekten güzel bi durum ancak 1.5 aydır cell kullanıyorum evet açık yerler kapanıyor ancak dökülmeler hala da devam ediyor.Ben bu durumu anlamadım.Tabi eskisi gibi değil dökülmem ama yine de var günde 40-50 kadar.eğer kapanmalar bu hızla devam ederse 3 ay sonra hiç açık yer kalmayacak kafamda.böyle ilginç bi durumum vat cell losyonla ilgili paylaşaym dedim.
    Aynı durum bendede var hocam.Dökülme full gaz devam ama saçım iyiye gidiyor gibi gözlemliyorum
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı durum bendede var hocam.Dökülme full gaz devam ama saçım iyiye gidiyor gibi gözlemliyorum
    Aynen benimkide öyle dökülmeler aynı ama çıkan daha kalın telli bir şekilde dönüyor heralde.
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük belirli oranlardaki dökülme önemli değildir hocam, mühim olan dökülen bu saçların yerini yenilerinin doldurması yani kelli durumunun oluşmamasıdır. Sağlıklı insanlarda da bu oranlarda dökülme olur siz yeni oluşan saçlarınızı takip edin.
    Saf Spirolacton + Dermapen

bu losyondan nasıl temin edebiliriz söylemediğim yazmadığım yer kalmadı ben neden alamıyorum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu losyondan nasıl temin edebiliriz söylemediğim yazmadığım yer kalmadı ben neden alamıyorum
    Losyon site admini miraclenin kendi hazırlayıp gönderdiği ürün özelden iletişime geçin.

Yeni Üye
    Cell kreme başlamış uzun süredir yada 1 2 ay kullanan arkadaşlar bende başlamayı düşünüyorum ve yanın da belki ru58814 ve cafeein sedefe sabunu gibi başlamayı düşünüyorum. Bana yardımcı olurmusunuz cell ve ru gibi kremi kullanan arkadaşlar minox kesinlikle kullanan arkadaşlar ben kullanmicam yorum atmalarına gerek Yok resimli olarak gelişimleri benle paylaşırlar mı?

Cell kullanan arkadaşlara gerektiğinde etki tazelenmesi ve ivme artışı için bir sürede saf caffein + prostaglandin şeklinde tavsiye edeceğim ben öyle uyguladım ve bu dönüşümlü kullanımla çok iyi verim aldım üstelik benzer maliyetle.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 124/159 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon