Sayfa 2/159 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
1584 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar Cellagance losyonu nasil yapilir?

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende şakaklarda birkaç tüyü kalınlaştırdı gibi daha yeni başladım kullanmaya ileri tarihte fotoğraf atacağım
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kullanıyorum cellegance ın tek eksiği eksikte denmez ama gerçekten çok ağır bir kokusu var traş losyonu filanda döktüm levent abinin önerisiyle ama oda bi yere kadar yinede kokuyu yanımdaki insanlar çok çabuk fark ediyor bu koku bence giderilmeli çünkü eğer satışa çıkarsa sırf kokudan dolayı bizim türk milleti kullanmaz bunu minox gibi kokusuz ve renksiz olsa çok iyi olurdu.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hatta olursa jel şeklinde olsa çok büyük kullanım rahatlığı olur diye düşünüyorum.

50. Gün update arkadaşlar namesizde biotin kullanımını losyona başlarken bırakmıştı ancak yeniden başlıyor gelişme hakkında yorum yapar mısınız ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    dipten gelen asiri yogun siyah sac kokleri var seyrek bolgeyi kapatir gibi duruyor saclar uzamaya devam ederse
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50. Gün update arkadaşlar namesizde biotin kullanımını losyona başlarken bırakmıştı ancak yeniden başlıyor gelişme hakkında yorum yapar mısınız ?
    losyonun icerigindeki etken maddelerin dozuna nasil karar verdiniz hocam? etkinligi artirmak icin daha yuksek dozlarda yapilsa felan bunlarla ilgili karar mekanizmaniz nasil isliyor. Aklimda bir cok soru varda en azindan bunlarla ilgili bilgilendirme yaparsaniz sevinirim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonun icerigindeki etken maddelerin dozuna nasil karar verdiniz hocam? etkinligi artirmak icin daha yuksek dozlarda yapilsa felan bunlarla ilgili karar mekanizmaniz nasil isliyor. Aklimda bir cok soru varda en azindan bunlarla ilgili bilgilendirme yaparsaniz sevinirim.
    Tüm etkenlerle ilgili bilimsel çalış malardaki dozları baz aldım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dipten gelen asiri yogun siyah sac kokleri var seyrek bolgeyi kapatir gibi duruyor saclar uzamaya devam ederse
    Yorumum seninle aynı.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumum seninle aynı.
    Hocam şu seboreyede çözüm bulsan tam cennetlik olacaksın .

Sayfa 2/159 İlkİlk 12341252102 ... SonSon