Sayfa 77/159 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
1584 sonuçtan 761 ile 770 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mucizevi bir ilaç değil yanetki açısından bir çok çmzümden üstün ve etkili bir losyon sadece ancak doğru desteklerle gerektiğinde buna beslenme vb de dahil kozmetik olarak tatmin etmeyecek hiç bir dökülme tipi yok ona eminim ayrıca az ya da çok bir etki yapmadığı hiç bir dökülme tipi ce kişi yok.
    Levent bey geçen gün yeni bir çözümün eşiğindeyim kesin sonuç gibi bşyler yazmıştınız.merak ettim yeni çalışmalarınız mı var acaba?birde bu işle ilgilendiğiniz için soruyorum sizce saç dökülmesinin kesin bir tedavisi bulunabilirmi mümkünmüdür?

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent bey geçen gün yeni bir çözümün eşiğindeyim kesin sonuç gibi bşyler yazmıştınız.merak ettim yeni çalışmalarınız mı var acaba?birde bu işle ilgilendiğiniz için soruyorum sizce saç dökülmesinin kesin bir tedavisi bulunabilirmi mümkünmüdür?
    Saç dökülmesinin kesin sebebi bulunmuşsa evet kesin çözüm var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki sizin yeni araştırmalarınız varmı yeni bi losyon mesela?valla buna kesin çözümü siz bulursnuz gibi size güveniyorum bitek

Yeni Üye
    Someone noticed reduction of seborrhea?

Yok yok o kadar iddialı filan değilim araştıran herkes bilgi sahibi olabilir ancak bu aralar bir şey keşfettim gibi onu düzeltebilirsem çok güzel bir çözüm bulabiliriz gibi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yok yok o kadar iddialı filan değilim araştıran herkes bilgi sahibi olabilir ancak bu aralar bir şey keşfettim gibi onu düzeltebilirsem çok güzel bir çözüm bulabiliriz gibi.
    Bu mucize olurmu peki?bulursanız söyliyekmisiniz yoksa cell gibi piyasaya çıkmasını beklermiyiz?lütfen levent bey mucizeyi bulun artık yaparsanız siz yaparsınız.ben artık eski saçlarımı istiyorum

Allahım inşallah Levent abi bulur ve bu sorunun ekmeğini de ülke olarak biz yeriz. Ne paralar akar güzel ülkemize
    16.01.2016
    Cellegance Losyon = Sabah - Akşam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence bu işe ''Genetik'' dememeliyiz, Son zamandaki çalışmalar saçın genetiğinden çok tekrar gençlik haline döndürmeye yaşlanmasını durdurmaya yönelik çalışmalar bakın erkekler 70 yaşından sonra %80-90 saçlarını kaybediyormuş burada bu herkes için normalken 15 yaşında saçını kaybetmeye başlayan insanlar var. burda o zaman saçı nasıl 70 yaşına kadar Dirençli ve genç tutarız yani hücre tamirasyonundan bahsediyorum. Yani cellegance losyonun bu bakımdan bu işi çözme kapasitesi tarihe gömme kapasitesi çok yüksek. Ben Ru ile birlikte kullanıyorum ve bu işi uzun yıllar boyunca Tarihin tozlu sayfalarına attğını düşünüyorum ve saçlarımdaki sağlıkdanda sezinliyorum. Son olarak Miracle abi bu yeni keşfettiği şeyde umarım istediği neticeyi bulur diorum hepinize mutlu huzurlu günler..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu işe ''Genetik'' dememeliyiz, Son zamandaki çalışmalar saçın genetiğinden çok tekrar gençlik haline döndürmeye yaşlanmasını durdurmaya yönelik çalışmalar bakın erkekler 70 yaşından sonra %80-90 saçlarını kaybediyormuş burada bu herkes için normalken 15 yaşında saçını kaybetmeye başlayan insanlar var. burda o zaman saçı nasıl 70 yaşına kadar Dirençli ve genç tutarız yani hücre tamirasyonundan bahsediyorum. Yani cellegance losyonun bu bakımdan bu işi çözme kapasitesi tarihe gömme kapasitesi çok yüksek. Ben Ru ile birlikte kullanıyorum ve bu işi uzun yıllar boyunca Tarihin tozlu sayfalarına attğını düşünüyorum ve saçlarımdaki sağlıkdanda sezinliyorum. Son olarak Miracle abi bu yeni keşfettiği şeyde umarım istediği neticeyi bulur diorum hepinize mutlu huzurlu günler..
    kardeş ru'dan net bir cevap alabiliyor musun, dökülme şiddetinde azalma gibi ve ne kadar süredir kullanıyorsun? Bende eklemeyi düşünüyorum da miracle mi ru mu karar veremedim

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Alıntı Nighdoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahım inşallah Levent abi bulur ve bu sorunun ekmeğini de ülke olarak biz yeriz. Ne paralar akar güzel ülkemize
    Ben mekanizma olarak dedim yoksa bir etken bulmadım yanlış anlaşılmasın gerçi etken kısmı işin nispeten daha kolay tarafı.
    Konu Miracle tarafından (04.04.2016 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 77/159 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon