Sayfa 95/159 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
1584 sonuçtan 941 ile 950 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell losyonu buzdolabında saklamıyorum sürekli dışarda, kışında böyleydi. havaların ısınmasıyla bozulmaya yüz tuttu sanki , dün bikaç gün aradan sonra kullanmak istedim kokusu ağırlaşmış , biraz değişmiş. Acaba kullansam bu şekilde faydadan çok zarar mı görürüm.
    Kullanın zararı filan olamaz aşırı sıcakta tutmayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hocam merhaba,
    Saçımda son bir yıldır aşırı dökülme var, 27 yaşındayım. Deyim yerindeyse ağaç gibi olan saçlarım iyice seyreldi dipleri görünmeye başladı. Lokal değil genel bir dökülme var. Ailemde saç kaybı olan yok baba tarafında. Doktorlar test falan yaptılar ancak bir sonuç alamadım. Şu an Perfectil kullanıyorum takviye olsun diye 1 aydır, topikal olarak da haftada 1 kez falan konazol kullanıyorum. Açıkçası Miracle losyon ile Cellagance losyon arasında kaldım. Hangisi sizde daha iyidir. Diğer konu (miracle losyon) 300 sayfayı bulmuştu 50sini ancak okuyabildim. Bu konuyu çok okuyacak vaktim olmadı. Minoxidil kullanmak istemiyorum. Çalıştığım için soğan sarımsak sirke karışımını uygulamam mümkün değil. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dlmon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba,
    Saçımda son bir yıldır aşırı dökülme var, 27 yaşındayım. Deyim yerindeyse ağaç gibi olan saçlarım iyice seyreldi dipleri görünmeye başladı. Lokal değil genel bir dökülme var. Ailemde saç kaybı olan yok baba tarafında. Doktorlar test falan yaptılar ancak bir sonuç alamadım. Şu an Perfectil kullanıyorum takviye olsun diye 1 aydır, topikal olarak da haftada 1 kez falan konazol kullanıyorum. Açıkçası Miracle losyon ile Cellagance losyon arasında kaldım. Hangisi sizde daha iyidir. Diğer konu (miracle losyon) 300 sayfayı bulmuştu 50sini ancak okuyabildim. Bu konuyu çok okuyacak vaktim olmadı. Minoxidil kullanmak istemiyorum. Çalıştığım için soğan sarımsak sirke karışımını uygulamam mümkün değil. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    miracle losyonu vakit kaybetmeden hazırla büyük ihtimal dökülmeyi minimum sevıyeye çıkararacaktır.miracle losyon ne kadar dökülmeyi azalttıysa o kadar saç çıkarma oranı yükssektir(oranlarını yükseltirsen).
    ..miracle losyonu iyi bir şekılde gözlemledıkten sonra cellagance losyonu düşünebılırsın saç köklerinin uyarılması kalitenın arttırılması için iyi bir ürün gibi gözüküyor.((vallaha bende yakında temın etmeye çalışacağım ne yaptıysam ne saçlar sağlıklı bir şekılde uzadı nede kalite artışı oldu))
    ...tedaviye başlamadan önce fotoğraflar çekmeyi unutma ....

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar cell losyonda 1 ayı geçtim yakında foto atıcam su aralar yoğunum yıllardır finas minox kullanıyorum ve kullandığım okadar cok ürün varki isimlerini unuttum ama samimi olarak söylüyorum en güzel ve pozitif etkiyi bu losyon gösterdi �� Miracle hocama çok teşekkür ediyorum
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    Lahburger dostum cevap icin tesekkurler umarim ise yarar diger arkadaslardan da yorum bekliyorum. Hergun o kadar teli kaybetmek psikolojimi cok yipratiyor

Yeni Üye
    Hocam merhaba, forumunuza yeni üye oldum. seboreik dermatit ile uğraşıyorum saçımda erkeksi dökülme var tepe ve sağ taraftan açılmış durumda %25 seyrelmiş durumda ve her elimi attıkça elime saç geliyor. Nasıl bir yol izlemeyelim cell için bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesajjjjjjjjjjjjjjjjjj yazılmıyor beyler eskidenküt yazardık cıkardı şimdi birmesajı 10 kere yazıyorum editörler

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum cell. dökülmem şu an çok çok azaldı.son 1 haftadır lavaboda saç görmüyorum desem yeridir. İnşallah bu şekilde devam eder

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cellagence için merak ettiğim bazı şeyler var

Bilinen veya gözlemlenen herhani bir yan etkisi varmıdır
    Bu losyon kullanılırken çocuk düşünülebilir mi. Sperm üzerinde herhangi bir yan etkisi var mıdır. Kullanım süresince baba olmak düşünülebilir mi
    Hamile bayanlara herhangi bir etkisi varmdır
    Döngü olayı varmıdır

Teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagence için merak ettiğim bazı şeyler var

Bilinen veya gözlemlenen herhani bir yan etkisi varmıdır
    Bu losyon kullanılırken çocuk düşünülebilir mi. Sperm üzerinde herhangi bir yan etkisi var mıdır. Kullanım süresince baba olmak düşünülebilir mi
    Hamile bayanlara herhangi bir etkisi varmdır
    Döngü olayı varmıdır

Teşekkür ederim
    Bir yanetkisi yok doğal etkenlerden oluşuyor.
    Sperme bi etkisi olacağını sanmıyorum dht ile cellin işi yok olsa bile topikal olduğu için etkilemez.Kandaki dht blocklayan fin. dut. vs bunların etkisi olur.
    Hamile bayanlar için miracle hoca daha net birşey dese daha iyi olur.
    Döngü olayından şikayetçi olan görmedim ama bırakıldığı takdirde gerileme olması muhtemel
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Sayfa 95/159 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon