Sayfa 96/159 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
1584 sonuçtan 951 ile 960 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

hocalarım Miracle Losyon hazırlasını ve içine koyacagımız maddeleri bana yazarsanız sıze mınnettar olurum ben sadece bunları biliyorum başka koymamız gereken madde varmı?
    1 Kutu Diane 35
    2 Kutu Aldactone 100mg
    1 adet Dekort ampul
    1 ad Elseve Arginin

slm kardeşim Cellagance losyonu hazırlanısını rica etsem bana msj olarak atarmısın cunku 2,5 ayda cok ıyı basarı sağlamıssın

veya nereden temin ediyoruz bu karışımı

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagence için merak ettiğim bazı şeyler var

Bilinen veya gözlemlenen herhani bir yan etkisi varmıdır
    Bu losyon kullanılırken çocuk düşünülebilir mi. Sperm üzerinde herhangi bir yan etkisi var mıdır. Kullanım süresince baba olmak düşünülebilir mi
    Hamile bayanlara herhangi bir etkisi varmdır
    Döngü olayı varmıdır

Teşekkür ederim
    Prostaglandin sperm kalitesini olumlu yönde artırır bitkisel dht blockerler finasterid kadar sistemik bir etki yapmadı kimsede hamile bayanların kullanmaması daha uygun zira yüksem doz prostaglandinlerin doğumu tetikleme özellikleri vardır cell deki doz bunu yapamaz miktar olsa da ihtiyaten kullanılmaması en doğrusu.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prostaglandin sperm kalitesini olumlu yönde artırır bitkisel dht blockerler finasterid kadar sistemik bir etki yapmadı kimsede hamile bayanların kullanmaması daha uygun zira yüksem doz prostaglandinlerin doğumu tetikleme özellikleri vardır cell deki doz bunu yapamaz miktar olsa da ihtiyaten kullanılmaması en doğrusu.
    hocam merhaba bu losyon genetik dökülmede işe yarıyor mu

merhaba, miracle özel msj attım size losyonu temin etmek istiyorum, bayanım, geri dönerseniz sevinirim.

Arkadaşlar Cellagance Losyon İle Miracle losyon arasındaki fark nedir size göre hangisi daha saç çıkarıcı bir etkiye sahiptir ?

Losyonda jinekomasti yan etkisi goren/gormeyen var mi?
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cellagance Losyon İle Miracle losyon arasındaki fark nedir size göre hangisi daha saç çıkarıcı bir etkiye sahiptir ?
    Cell kesinlikle çok etkili boş vaktim olda şakaklardakş değişimi atıcam
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Cellagance Losyon nasıl hazırlanıyor ?

Sayfa 96/159 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon