Sayfa 138/159 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.371 ile 1.380 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Önceki cell de bitki kokusu vardı ancak şimdiki kullandığımda çok hoş bir lavanta kokusu var bilgilendirmek istedim teşekkür ediyorum Miracleye beni kırmayıp gönderdiği için.

Alıntı Greft Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki cell de bitki kokusu vardı ancak şimdiki kullandığımda çok hoş bir lavanta kokusu var bilgilendirmek istedim teşekkür ediyorum Miracleye beni kırmayıp gönderdiği için.
    Etki etsinde diğer sorunlar aslında çok önemsiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etki etsinde diğer sorunlar aslında çok önemsiz.
    Evet kesinlikle katılıyorum hocam.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Please check your private messages miracle

Yeni Üye
    hocam mesajlara bakabilirmisiniz size zahmet

Alıntı kdrlmnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam mesajlara bakabilirmisiniz size zahmet
    Mesajınız ulaşmamış bana bir daha atar mısınız ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Merhaba yazılarınız gerçekten çok kıymetli özelden de yazdığım gibi oral finasteride dutasteride ve diane35 kullanmayı bırakmak istiyorum eğer saçlarım gürleşeceksee saçlarımın heryeri dolu ama seyreklik var biraz onların dolmasını istiyorum sizden ne kullanmam gerektiğini ve nasıl bana göndereceğinizi öğrenmek istiyorum

Alıntı Saclan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yazılarınız gerçekten çok kıymetli özelden de yazdığım gibi oral finasteride dutasteride ve diane35 kullanmayı bırakmak istiyorum eğer saçlarım gürleşeceksee saçlarımın heryeri dolu ama seyreklik var biraz onların dolmasını istiyorum sizden ne kullanmam gerektiğini ve nasıl bana göndereceğinizi öğrenmek istiyorum
    Oral diane vs bırakında gerisi sorun olmaz her şekilde yardımcı olmaya çalışırız.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral diane vs bırakında gerisi sorun olmaz her şekilde yardımcı olmaya çalışırız.
    cell losyon için pm attım miracle hocam, yardımcı olursanız sevinirim.

Miracle hocam ben de mesaj attım ilgilenebilir misiniz.

Sayfa 138/159 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon