Sayfa 128/159 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.271 ile 1.280 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    antı androjen mi
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antı androjen mi
    Antiandrojen değil sporcuların kullandığı bir çeşit peptid igf-1 karaciğerde salgılanır ve saç dökülmesinin son evresi olan apoptosis inhibitörüydü yanlış hatırlamıyorsam saçlara faydası var kullanıcı yorumları öyle gösteriyor, soya ve acı biberle yapılan bir saç çalışması vardı iyi sonuç alınmıştı acı biber içindeki capsaicin nedeniyle igf-1 artışı sağlıyordu.

Heyecan yapmayın arkadaşlar igf konusu sol 2. konu yıllar oldu... biraz siteyi araştırın her yazdığınız yeni okuduğunuz şey forumda bizim tarafımızdan konuşuldu tartışıldı...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle, telefondan girdiğim için konu açamıyorum, siz açın, İGF 1 LR3 saçların tamamına yakinini geri getiriyormus, kullanan varmı sitede acaba,bu konuda görüşleri olanlanlar yazabilirmi
    Konuyla ilgili link paylaşır mısın.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Link burda arkadaşlar buyurun http://www.nicehair.org/topical-igf-1-hair-loss/
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu linkte herhangi bir kullanıcı sonucu yok. bir kaç teorik bilgi var. bunlar zaten follicept ten bildiğimiz şeyler. topikal uygulamadan bahsediyor ama nasıl uygulayacağız. bahsettiği geyik boynuzu ekstraktından elde edilen igf-1 spreyleri var ama bildiğim kadarı ile dil altı uygulanıyorlar. birde tablet olanları var. iki türlüsüde igf-1 i sistemik arttırmaya yönelik. igf-1 topikal olarak nasıl kullanabiliriz. verdiğin linkin en altında ayrıntılı bilgi için link verilmiş ama bende açılmıyor. sen o linki açabiliyor musun.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu linkte herhangi bir kullanıcı sonucu yok. bir kaç teorik bilgi var. bunlar zaten follicept ten bildiğimiz şeyler. topikal uygulamadan bahsediyor ama nasıl uygulayacağız. bahsettiği geyik boynuzu ekstraktından elde edilen igf-1 spreyleri var ama bildiğim kadarı ile dil altı uygulanıyorlar. birde tablet olanları var. iki türlüsüde igf-1 i sistemik arttırmaya yönelik. igf-1 topikal olarak nasıl kullanabiliriz. verdiğin linkin en altında ayrıntılı bilgi için link verilmiş ama bende açılmıyor. sen o linki açabiliyor musun.
    Doğrudur devamını bulabilsem ben de okuyacaktım ama verdiği link çalışmıyor, konu çiçek hanımın belki onun bildiği link vardır topikal kullanımla alakalı birkaç farklı makale buldum onlara bakıyorum.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Şu sitedeki makaleye bakılabilir arkadaşlar https://perfecthairhealth.com/increa...s-think-twice/

Biraz uzun sondaki özet kısmı açıklıyor meseleyi; Kısaca saç regrowth için serum İGF1 azaltımı,sebum İGF1 artırımından bahsetmiş; serumda azaltmak için enflamasyon önleyici beslenme tarzından süt içilmemesi (inek sütü zannedersem) glisemik indeks gıdaların alımın azaltılması vs.sebum İGF1 artırımı için de scalp masaj ve dermaroller vs önermiş bu makalye göre mahallede yeni birşey yok anlayacağınız, ama başka arkadaşlar İGF1 konusunda başka çalışmalar varsa bakabilirse biz de istifade etmiş oluruz.

Yeni Üye
    Cellagance kullanırken vücut kıllarında artış yaşayan var mı acaba?

Forumunuzu araştırdım en sağlıklı ve iyi sonuçlar cellagance losyondan sonra olmuş. Nasıl alabilirim satışa sundunuzmu ve sadece bu losyonumu kullanmalıyım ? Haftada 1 zetion kullanıyorum şampuan olarakta bioxin genesis

Sayfa 128/159 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon