Sayfa 131/159 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.301 ile 1.310 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de şakaklar tüyleniyor yavaştan
    Tedavide neleri kullanıyorsunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavide neleri kullanıyorsunuz?
    İlk 3 ay 1mg finans + cell + miracle (200 ml'ye 1 kutu hafif düzey) ( 0 Dökülme)
    Son 1 ay finansı bıraktım (yan etkileri iyice kendini göstermişti) cell + miracle (5-6 adet dökülme)

Miracle gelişimimin gayet iyi olduğunu söyledi seti tavsiye etti henüz yeniyim ama iyi gidiyor çok şükür

SaçımınDoktoru Üyesi
    İlk 3 ay 1mg finans + cell + miracle (200 ml'ye 1 kutu hafif düzey) ( 0 Dökülme)
    Son 1 ay finansı bıraktım (yan etkileri iyice kendini göstermişti) cell + miracle (5-6 adet dökülme)

Miracle gelişimimin gayet iyi olduğunu söyledi seti tavsiye etti henüz yeniyim ama iyi gidiyor çok şükür
    Seti ve cell mi kullanıyorsunuz şu an ? Beni de bilgilendirir misiniz nasıl etkilet gördünüz yan etki falan var mı gelişim nasıl gibisinden? Özel mesaj da atabilirim. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Yeni Üye
    90. sayfaya kadar okudum bugün. Çok ümit verici. Yarın geri kalanını okuyup, sorularımı sorarım. Herkese saçlı günler.

17 yaşındaki kardeşim için kullanımı herhangi bir problem yaratır mı?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Bu losyonu hem kendim için hem de kardeşim için nasıl temin edebilirim?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seti ve cell mi kullanıyorsunuz şu an ? Beni de bilgilendirir misiniz nasıl etkilet gördünüz yan etki falan var mı gelişim nasıl gibisinden? Özel mesaj da atabilirim. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
    Hayır setiye henüz başlamadım. Günlük 1 mg finans + cell + miracle ile devam ediyordum. Zayıf saç telleri güçlendi ve dolgunluk kazandı.Dökülme bıçak gibi kesildi. Okula döndüğümde öğretmen arkadaşlarım artık saçlı olduğumu söyledi kimisi ektirmişsindir diye tepki verdi çok şükür ki gelişmeden memnunum. Fakat finans meni sıvışalması, libido azalması gibi yan etkilerinin sürekli artması ve artık boşalma esnasında yanma hissi ile birlikte saçım için erkekliğimden vazgeçmeyeceğimi düşünüp bıraktım. Günlük saç dökülmem şu anda da 5-6 tel belki de finansı yeni bıraktığımdan dolayı etkisi devam ediyor. Fakat kullanmayı düşünmüyorum. Şu anda cell + miracle şeklinde gidiyorum bir süre sonra setiye başlayacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hayır setiye henüz başlamadım. Günlük 1 mg finans + cell + miracle ile devam ediyordum. Zayıf saç telleri güçlendi ve dolgunluk kazandı.Dökülme bıçak gibi kesildi. Okula döndüğümde öğretmen arkadaşlarım artık saçlı olduğumu söyledi kimisi ektirmişsindir diye tepki verdi çok şükür ki gelişmeden memnunum. Fakat finans meni sıvışalması, libido azalması gibi yan etkilerinin sürekli artması ve artık boşalma esnasında yanma hissi ile birlikte saçım için erkekliğimden vazgeçmeyeceğimi düşünüp bıraktım. Günlük saç dökülmem şu anda da 5-6 tel belki de finansı yeni bıraktığımdan dolayı etkisi devam ediyor. Fakat kullanmayı düşünmüyorum. Şu anda cell + miracle şeklinde gidiyorum bir süre sonra setiye başlayacağım.
    Cell'in de etkisi oldukça fazla gibi görünüyor sizde o zaman?

Yeni Üye
    Yazım vardı onaylanmamış
    Diyelim bu cell kullandık miracelleyi kullandık 1 sene kadar.
    Saçlarımız yeniden çıktı dökülmeler durdu falan.
    Bunları hep kullanmak zorundamıyız. Haftada bir kullanmamız yeterli olur mu? Sürekli Sürekli kullanılmaz ki. Bir sene düzenli kullanıp saçlarımızı kazanmayı istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazım vardı onaylanmamış
    Diyelim bu cell kullandık miracelleyi kullandık 1 sene kadar.
    Saçlarımız yeniden çıktı dökülmeler durdu falan.
    Bunları hep kullanmak zorundamıyız. Haftada bir kullanmamız yeterli olur mu? Sürekli Sürekli kullanılmaz ki. Bir sene düzenli kullanıp saçlarımızı kazanmayı istiyorum
    1-) Bir yıldır kullanıyorum, seyrek yerler tamamen saçla dolmadı fakat bariz şekilde olumlu gelişmeler yakaladım.
    2-) Miracle yi Sürekli kullanmak istesen de kullanamazsın, çok uzun kullanım sonrası bağ ağrısı, beyaz sisi ve benzeri yan etkiler artış göstereceği için tedavi değiştirmeye yöneleceksin.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Sayfa 131/159 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon