Sayfa 135/159 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.341 ile 1.350 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı semih95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonu boş olan şakak kısmına sürdüğümde kaşıntı oluyo neden acaba?
    Emildiğinin ve çalıştığının işaretidir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam , Cellagance Losyon almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Alıntı paramedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam , Cellagance Losyon almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
    Mesajda atmışsınız mesajım ulaşmıyor mu size ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajda atmışsınız mesajım ulaşmıyor mu size ?
    Mesaj gelmedi hocam. Tekrar atarmısınız?

Yeni Üye
    Miracle hocam, bende Cellagance Losyon almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Yeni Üye
    Hocam bende losyon istiyorum mümkün mü

Yeni Üye
    1,5 ay kadar kullandım. Saçlarımda gerçekten bir hareketlilik söz konusu. miracle ve minoksidili bıraktım ona rağmen etki gözle görünür seviyede. ilerleyen aylarda tekrardan yazacağım ve foto paylaşacağım. bence mutlaka denenmeli.

Cellegence losyon temin etmek istiyorum nasıl alabilirim ?

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emildiğinin ve çalıştığının işaretidir.
    bende boyle bir etki yok surunce bir problem teskil edermi

Yeni Üye
    Üstadlar, bende Minox kaşıntıdan saç baş yolduruyor, miracle losyon ise minoxa nazaran çok daha az kaşıntı yapıyor. Ama yinede reflex olarak elim saçıma gidiyor ve kaşıyınca saçım elime geliyor. Dolayısıyla çok uzun bir tedavi geçmişim olamadı.
    Şimdi size sorum Cellagence losyon içerik olarak daha doğal olduğu için kaşıntı daha az yapar diye düşünüyorum. Fikriniz nedir?

Sayfa 135/159 İlkİlk ... 3585125133134135136137145 ... SonSon