Sayfa 130/159 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.291 ile 1.300 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Leon44 isimli üyemizin cellagance günde bir kullanımı sonrası saç çizgisinde ki değişim

1 Ay Öncesi :

Eklenti 4149

Sonrası :

Eklenti 4150
    Konu Miracle tarafından (25.09.2017 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakaklarda çok iyi sonuç vermiş
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Alıntı miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leon44 isimli üyemizin cellagance günde bir kullanımı sonrası saç çizgisinde ki değişim

1 Ay Öncesi :

Eklenti 4149

Sonrası :

Eklenti 4150
    ama dökülme baya fazla bi şekilde devam ediyor bunu nasıl durdurabilirim.

Alıntı leon44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 2 ye çıkarın normal tavsiye ettiğim gibi birde dökülme iyi bir molekülle biyolojik saati sıfırlayıp tetikler normaldir çok zayıf bir saç hemen sağlıklı bir saçmış gibi uzayıp kalınlaşmaz derin kök için derin toprak gereklidir dolayısı ile gerekirse tedavinizi genişletmek ve disiplinle orta uzun vade uygulamaya devam etmeniz gerekli zira görüldüğü üzere genel durum iyiye gitmiş.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    anladım hocam teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı leon44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç çıkmış hocam hafif dökülme normal artar azalır normal yılların saçlardaki zayıflığı 2 günde bitemez ki bir süreç alacak normal her çıkışta daha güçlü olurlar şakaklar çok sağlam yanıt vermiş imrendim gerçekten.

Yeni Üye
    Merhaba tüm siteye çok teşekkür ediyorum yıllarca piyasada ki ürünleri kullandım ancak hiç bir sonuç alamadım araştırmamda bu siteye tesadüfen denk geldim ve aslında yıllarca bir çok etkili üründen habersiz kaldığımızı anladım. Finasterid ve türevlerinden yan etki gördüm bu nedenle setipiprant ve cellagance gibi çözümleri kullanmaya karar verdim benide alım grubunuza eklerseniz çok müteşekkir olacağım iyi forumlar diliyorum.

vucutta birikme yapar mı?

Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vucutta birikme yapar mı?
    Ağır metaller dışında vücutta uzun süre birikim yapan moleküller pek yoktur zaten en ağır ilaçlar bile karaciğer yıkılırlar cell de genellikle yarı ömrü kısa enzim ve extractlar bulunmaktadır mesela prostaglandin bir kaç dk içerisinde yıkılmaktadır ama tabiki saç golikülü reseptörüne bağlandığında uzun süre etkisi devam eder.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de şakaklar tüyleniyor yavaştan

Sayfa 130/159 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon