Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hair Forte Nasıl ?

Alıntı Ozkaninho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hair Forte tek başına çok büyük işler yapmaz zaten. Fakat içinde bulunan %3 oranında bulunan procapil maddesi sayesinde DHT hormonunun saç köküne ulaşmasına engel olur. 6 aylık kullanımda saç dökülmesini keser. Yeni saç gelişimine etkisi yoktur. Mesela ben Mircale Losyon kullanıyorum bunun yanında hair forte kullanmaya başlayacağım. Çünkü DHT hormonunu yan etkisiz baskılamanın 2 yöntemi vardır birincisi procapil maddesi bu Hair Forte ve restorex markalarında mevcut. 2. yöntem ise soya sütü tüketimidir. Soya sütünde ise İsoflavon vardır. DHT nin kötü etkisini azaltır. Yani Mircale Losyon, azalderm krem, restorex yada hair forte sprey, soya sütü ve iyi bir şampuan ile 3-4 yıl öncesine dönmek mümkün hale geldi. Sadece Mircale Losyonda kullanılan elseve yada bir diğer öneri olan losyonda deterjansı maddenin olması beni korkutuyor. Bunun içinde Prozinc Plus losyon var eczanelerde satıla içeriğinde saçın dökülmesini durduracak etken maddeler var mircale losyonu bunda çözmeye çalışacağım. Bakalım neler olacak.
    Valla ben bu ilaci 3 aya yakin kullandim oncesinde minox kullabirdim saclarim muthis seyrelmisti

Alıntı keskin.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben bu ilaci 3 aya yakin kullandim oncesinde minox kullabirdim saclarim muthis seyrelmisti
    Hangi ilacı kullandınız hocam

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ilk 2 ay kullandim hic sac cikisi olmadi dokulmedi ama belki dokulmeyi engelliyordur ama sac cikmadi
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Alıntı Ozkaninho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hair Forte tek başına çok büyük işler yapmaz zaten. Fakat içinde bulunan %3 oranında bulunan procapil maddesi sayesinde DHT hormonunun saç köküne ulaşmasına engel olur. 6 aylık kullanımda saç dökülmesini keser. Yeni saç gelişimine etkisi yoktur. Mesela ben Mircale Losyon kullanıyorum bunun yanında hair forte kullanmaya başlayacağım. Çünkü DHT hormonunu yan etkisiz baskılamanın 2 yöntemi vardır birincisi procapil maddesi bu Hair Forte ve restorex markalarında mevcut. 2. yöntem ise soya sütü tüketimidir. Soya sütünde ise İsoflavon vardır. DHT nin kötü etkisini azaltır. Yani Mircale Losyon, azalderm krem, restorex yada hair forte sprey, soya sütü ve iyi bir şampuan ile 3-4 yıl öncesine dönmek mümkün hale geldi. Sadece Mircale Losyonda kullanılan elseve yada bir diğer öneri olan losyonda deterjansı maddenin olması beni korkutuyor. Bunun içinde Prozinc Plus losyon var eczanelerde satıla içeriğinde saçın dökülmesini durduracak etken maddeler var mircale losyonu bunda çözmeye çalışacağım. Bakalım neler olacak.
    Hocam DHT yı baskilayip saç dökülmesini 6 ayda kesiyorsa eğer saç çıkışı yapmaması teknik olarak mümkün değil zaten kesin saç çıkışı yapar.
    Benim şahsi fikrim bu urun Fasa fiso.eğer öyle olmasaydı ortalık hair forte kullanıp eski saçlarına kavuşan bir suru insanla dolardi

Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam DHT yı baskilayip saç dökülmesini 6 ayda kesiyorsa eğer saç çıkışı yapmaması teknik olarak mümkün değil zaten kesin saç çıkışı yapar.
    Benim şahsi fikrim bu urun Fasa fiso.eğer öyle olmasaydı ortalık hair forte kullanıp eski saçlarına kavuşan bir suru insanla dolardi
    Hocam zaten bende onu diyorum içerisinde %3 oranında procapil var ve bu oran çok düşük bir oran. Sadece ek olarak kullanılacak bir ürün. Tek başına çok bir etki yapmaz.

Yeni Üye
    Ben 3 ay kadar kullandim...Biraktintan sonra sakaklar daha cok dokuldu...Yeni sac cikarmadi,dokulmeyide pek durdurmadi.
    Dermaroller 192x1mm
    Keto-azal krem
    Nizoral sampuan

ben mircale losyonu hair forte ile çözmeye karar verdim. 60 mg hair forte içine 1 kutu aldactone yarım kutu diane ve 1 ampul recort atacağım. ayrıca hair forte nin içinde ki biotin ve %3 procapil etken maddenin çok iyi bir tamamlayıcı olacağını düşünüyorum. Ayrıca tedavime biotin ilaç ve soya sütüde katıyorum. İnşallah iyi bir sonuç alırım

3 ay kullandım. Minoxil'in tırnağı etmez.

arkadaşlar siz hair forte yi yanlış yorumluyorsunuz. Hair Forte yi diğerlerinden ayıran en büyük etken içeriğinde procapil maddesinin olmasıdır. Buda tek başına saç çıkartmaya yaramaz. Mesela Minoksil ile beraber kullanıldığında saç çıkışına yardımcı olur. Hair Forte içeriği kök ile kötü hormonlar arasına bir duvar olur ve saçın dökülmesine çizgi çeker. Bunu da en az 6 ayda yapabilir. Siz saçın dökülmesini 6 ayda tamamen durdurun ve b bunun yanında proscar biotin hapı veya mircale losyon veya minoksil kullanın bakın saçınız nasıl çıkıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    dökülmeyi tamamen durduracak bişey bulsak zaten o söylediklerinin hiç birine gerek kalmıycak hocam ama malesef öyle bişey yok işte şuan için

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon