10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ru Spiro ve Benzer Tozlar İçin Çay Kaşığı Ölçüsü

Ru Spiro ve Benzer Tozlar İçin Çay Kaşığı Ölçüsü

100 mg ölçüsü yani 0.1 gr

20150524_134921.jpg

Alttaki Miktar 1.2 gram yani 1200 mg

20150524_134447.jpg
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam sizce neogenicle mi kullansam yoksa minoxla mi. Hangisinden daha iyi verim aliriz

Bu arada birim olarak cay kasigini resimli olarak gostermenizde cok iyi oldu alakanz icin tesekkur ederim hocam

Bana kalırsa 70 birim alkol 30 birim ppg ya da gliserin bunlar yoksa elseve kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Hocam çok çok iyi olmuş bu şekilde göstermeniz. Fazla mı attım az mı attım diye hep tereddüte düşüyordum. Acaba 100 ml ye ne kadar toz azelaik asit koymalıyız?

Spiroyu veya ruyu nereden temin edebiliriz?

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı talihsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spiroyu veya ruyu nereden temin edebiliriz?
    Yurd dışından Türkiye'de satılmıyor

Yeni Üye
    Hocam bu ölçümleme seti içinde geçerli mi?

Bu ölçü setipiprant içinde geçerlimidir ?

Elinizdeki aylık paketi göz kararı bölün yada 20 tl bir tartı alın 0.01 hassaslıkta her zaman lazım oluyor bize.